Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyjalowiony: co kto lubi. Jak siedzisz w domu sam całe dnie na zdalnej to idziesz na siłownię jak jest dużo ludzi żeby tam mieć z nimi chociaż jakiś kontakt.
@wyjalowiony: Właśnie dlatego bardzo długo chodziłem do pewnej siłowni zlokalizowanej w piwnicy, mimo że w okolicy otworzylo się kilka nowych. Praktycznie zawsze sam ćwiczyłem, co bardzo mi odpowiadało - a siłownia od otwarcia nigdy nie miała remontu, co też ma swój urok xD
@krucjan No nie wiem jak jest w tym przybytku, ale nie przypuszczam, iż jest tam tak wiele stref, że akurat tą siłowniową trzeba koniecznie podpisać. To by raczej świadczyło o inteligencji użytkowników, albo o tym jak postrzega ją właściciel lokalu :) Tak czy inaczej wiele siłowni i obiektów multisportowych widziałem, ale w żadnym dotychczas nie było podpisu Siłownia i strefa maszyn...bo to kurde widać :) Jakoś nie widzę kogoś kto by wszedł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Freyu77: a ktoś się skontuzjuje i powie, że nie było podpisane, że to strefa na której nie moze ćwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmi co prawda jakby to było juesej mimo regulaminu