Wpis z mikrobloga

@Zartrom: z gier, które w ostatnich 3-4 lat mnie wciągnęły bardzo to był New World (ale grane z kolegami + mimo wszystko szybko się też znudziło), a z single player to Cyberpunk (jeszcze nie skończyłem, ale codziennie po kilka godzin #!$%@?)
@Mantusabra: Skyrim jest cudny, ale przeszedłem wszystko co tam tylko było, a nie lubie grać od nowa w to samo, nowa część jeszcze nie prędko wyjdzie więc trzeba się uzbroić w cierpliwość
@Zartrom: A w Fallouta4 grałeś? Ja się nie mogłem początkowo do tej gry przekonać, wydawała mi się pusta, ale później się bardzo wkręciłem i nabiłem w niej kilkaset godzin, głównie przez budowanie, ale sama eksploracja też jest fajna. Jeśli nie to to jak powyżej ktoś zasugerował, może zagraj coś ze stajni From Software, może w najnowszego Eldenringa? Mi się bardzo ta gra spodobała, przeszedłem ją w 200h i jeśli nie grałeś
@Mantusabra: trudność gier to dla mnie zaleta, a nigdy nie grałem w dark soulsy i wgl gry od tego studia więc może to będzie dobry strzał aby spróbować, w fallout 4 nie grałem bo odbiłem się od którejś z wcześniejszych części, jakoś mi nie siadło i po kilku godzinach wyłączyłem, może kiedyś spróbuje ponownie ale jeszcze nie jest ten czas