Wpis z mikrobloga

@wfyokyga przypomniało mi się jak jedna baba ok 50 lat zaczęła marudzić że obrzydzają ja stare baby w autobusie że jeżdżą #!$%@? wie po co po zakupy do galerii w godzinach kiedy ona wraca z pracy i zajmują miejsca xd

Ale to było dobre tak wprost " nie mogę patrzeć już na te mordy"
@wfyokyga w ogóle stare baby to rak pod każdym względem, w autobusie, w sklepie, na ulicy. Bo ona jest stara i jej się należy szacunek bo jest stara. Jak moja różowa się przeistoczy w coś takiego to rozwód ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wfyokyga mi już się cierpliwość skończyła, jak żeby pchają się do środka zanim zdążę wyjść, to po prostu krzyczę że "najpierw się wysiada, przesuń się" xd
@wfyokyga: największym szokiem dla Polaka jest pierwsze skorzystanie z komunikacji publicznej na zachodzie. Ludzie się nie pchają, wstają na chwilę przed przystankiem, czasem się ktoś nawet uśmiechnie do ciebie. Inny świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wfyokyga: największym szokiem dla Polaka jest pierwsze skorzystanie z komunikacji publicznej na zachodzie. Ludzie się nie pchają, wstają na chwilę przed przystankiem, czasem się ktoś nawet uśmiechnie do ciebie. Inny świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau ja to jestem w szoku jak te obieżyświaty, co podróżują i zachwycają się nad kulturą w innych krajach wchodzą do galerii handlowych. No #!$%@? wiesniactwo, schody ruchome? Hahah stanę tak żeby
@wfyokyga: jak ja nienawidzę starych ludzi. Raz do tramwaju wsiadała kobieta z wózkiem. Żeby wejść do środka to trzeba przejść po schodkach, więc od razu jak tylko podeszła do drzwi to zebrało się kilka osób i pomogło jej wnieść wózek. Cała akcja trwała kilka sekund. Jak tylko stary moher zobaczył lekkie zamieszanie przy wejściu i wózek to zaczął swój dialog. Olaboga jak to tyle facetów i nikt nie pomoże. Co teraz
@wfyokyga: największym szokiem dla Polaka jest pierwsze skorzystanie z komunikacji publicznej na zachodzie. Ludzie się nie pchają, wstają na chwilę przed przystankiem, czasem się ktoś nawet uśmiechnie do ciebie. Inny świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau:

Pamietam jak w Hiszpanii dosyć często zdarzało mi się jeździć autobusami i to inny świat XD Kierowca uśmiechnięty, zawsze coś zagada. Ludzie się nie pchają, w autobusie są wyznaczone strefy
@Ka4az: dla mnie największym szokiem chyba było, jak na Cyprze ludzie zaczynali wstawać dopiero, jak autobus się zatrzymał. Dusza Polaka kazała mi się #!$%@?ć, bo jak to tak tyle czasu na wysiadanie tracić, ale po 2 przejazdach też zacząłem tak robić. Pełna czilera, wszyscy mają czas na uśmiech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: No i to najlepsze. A pamietam jak kiedyś u mnie w mieście jechałem gdzieś i był tłum ludzi, 500 metrów przed przystankiem wszyscy wstali XD ja wstałem dopiero jak się zatrzymał, a jakiś stary dziadek za mną zaczął się przepychać i wbijać mi łokcie w plecy. #!$%@? go, a on tylko, ze spieszy się do wyjścia. To mu powiedziałem, że każdy chce wyjść, bo to ostatni przystanek XDD
@uriel_ck: ale to każdy człowiek ma na czole podpisane "obieżyświat" czy jak ich rozpoznajesz?


@Ogau to jest bardzo proste: wchodzę w internet, FB/wykop/IG, czytam różne komentarze z czego zdecydowana większość to fotki z wakacji, bądź np. na takim wykopie plucie na Polskę i zachwalanie kultury na zachodzie. Dalej już z górki, wiem, że użytkownicy tych portali które przeglądam to osoby głowie młode, chodząc po galerii widzę praktycznie osoby do 50 roku