Wpis z mikrobloga

Hej, co myślicie o tym egzemplarzu? Samochód po naprawach, sprzedający mówił, że chłodnice nieruszone, pas przedni był wymieniany, zbieżność zrobiona i jest ok. Chcę g37 (po 2013 roku ten model zmienił nazwę na q60), więc liczę się z tym, że każdy jeden gdzieś musiał być klepany, bo te auta są importowane z USA. Nie umiem tylko oszacować, jak bardzo groźne to było. W komentarzu drugie zdjęcie.

https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-q60-g37-s-coupe-stan-perfekcyjny-okazja-ID6EXz4w.html

https://en.bidfax.info/infiniti/q60/7152286-infiniti-q60-journey-2015-black-37l-6-vin-jn1cv6ek2fm870817.html

#infiniti #g37 #g37s #q60 #q60s #motoryzacja #samochody #kiciochpyta #usa #samochodyzusa
Pobierz Pendunate - Hej, co myślicie o tym egzemplarzu? Samochód po naprawach, sprzedający mó...
źródło: comment_1673657436wMnIK0e75CHA71zpQRApB8.jpg
  • 22
@Pendunate: Jako były blacharz, zawsze powtarzam. Trzeba jechać i obejrzeć. Dla mnie to mała szkoda, wszystko zależy czy zrobiona wedle sztuki. Jak się nie znasz, to jedziesz z kimś kto takie naprawiał z zamkniętymi oczami. Zonie kupiłem EX35, jak dobrze zrobiony i serwisowany, to będziesz mega zadowolony.
@bartek555: Czasami wystarczy wyprostować, tak jak wspominałeś można dużo wymienić. Pewnych rzeczy nie ruszysz, podłoga wygięta do góry czy w dół albo jak silnik się cofnie i wygnie ścianę razem z podłogą. Na kanale Discovery zobaczysz jak warsztat prostował ramę Ferrari F40, mieli tylko jeden punkt w którym była według specyfikacji. Wyprostowali i naprawa miała certyfikat Ferrari. W wyszukiwarce wbij Fast N' Loud Ferrari F40.
@chuckmls: No przecież eksperci z wykopu się już odezwali xD Ewidentnie naruszona rama samochodu czymkowlek ona by była w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale jak ktoś pierwszy raz w życiu widzi rozbity samochód to może i nie mieć pojęcia ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pendunate: tak jak pisze wiekszosc. Takie auto najlepiej obejrzec z kimś kto się zna i wie na co zwrócić uwagę. Szkoda wygląda groźniej na zdjęciu niż w rzeczywistości była. Trzeba sprawdzić jak blacharka zrobiona, czy jedzie prosto itd. Niestety spora część samochodow z USA (nie mowie, ze wszyscy, sam chetnie sprowadzilbym auto z USA, ktore na naszym rynku jest nieosiagalne) jest kupowana przez łowców okazji. Jak ktos szuka okazji przy zakupie
@DirtyS: Te samochody nie są na ramie, w zasadzie każdy element konstrukcji można wymienić, i to wcale nie trzeba robić przeszczepu, można sobie element zamówić w ASO.
@Pendunate sam nie boje się uszkodzonych aut ale gdy trzeba wstawiać dużą ćwiartke to dla mnie już za dużo. Oprócz tego jak szukasz auta po strzale znacznie lepiej brać te walnięte w tył. Mniej do roboty.