Wpis z mikrobloga

@Ynfluencer: skoro już poinwestowałeś wszystkie zaskórniaki, które miałeś, w momencie jak jest "tanio", to elegancko. Hossa wynagrodzi :p #!$%@?ć ten lewar, imo nie ma co być tak chciwym, ja swoje #!$%@?łem na dźwigni, od 2 lat już nie tykam i jest lepiej. Mam ziomka co 2 dni temu praktycznie wyzerował konto, #!$%@? sytuacja, w szczególności, że jesteśmy być może w okolicach dołka. Może tak, może nie, #!$%@? wie, ale jest tanio
@Ynfluencer: uważaj na chciwość, dobrze że pewnie grasz do 5 k zł a nie więcej. Ludzie potracili hajs całego życia bo spanikowali - kupowali na górce i sprzedawali w dołku.
@SISMI6: Ja mam więcej i tak upakowane w akcje. Krypto traktuje jako inwestycje alternatywną.

No, ale przy moich #!$%@? zarobkach i wypłatach to fortuny nie zbijam na inwestowaniu, podbijam sobie tymi inwestycjami powiedzmy roczna pensje do poziomu dobrego programisty. Przynajmniej do tej pory tak było.
@SISMI6: No, dzięki za dobre słowo. Najważniejsze, że jest progres. Jedyne co mi zostaje to życzyć powodzenia. Udanych inwestycji. No, a nawet jak nie wypali to życie jest krótkie nie ma się czym przejmować.