Wpis z mikrobloga

Możliwe, że Paweł wystawił komuś Iwonę.
W klubie wpadła komuś w oko i dostała przez Pawła propozycję, może ją zachęcał - powód do tej słynnej kłótni.
Iwona odmówiła, ponoć miała w tym czasie okres - raczej się tym nie chwaliła.
Paweł podał namiary gdzie Iwona mieszka, lub Ktoś znał je wcześniej.
W każdym razie Paweł wie, że Ktoś się z Iwoną nieźle zabawia. Jest ciekawy czy wróciła, ona nie odbiera.
Dzwoni do tego kogoś (lub jego pomagiera )a ten pewnie ma wyłączony telefon, bo ma przypał i ciało a nie tak miało być..
Paweł praktycznie nie śpi i każe Kasi zadzwonić do mamy Iwony, chce wiedzieć co się dzieje.
Paweł już wie, pomaga i zaciera ślady u Iwony. Monitoruje sytuację.
Do kogo dzwonił Paweł ?????
To czy Paweł brał w tym udział odobiście rozstrzyga kwestia piętra na którym mieszkali jego dziadkowie. Do zweryfikowanej informacji nie dotarłam.
#iwonawieczorek
  • 8
@JestemWredna:

Cytowany tekst...To czy Paweł brał w tym udział odobiście rozstrzyga kwestia piętra na którym mieszkali jego dziadkowie. Do zweryfikowanej informacji nie dotarłam.


Ta informacja jest w artykule dwóch dziennikarzy GW Marka Sterlingowa i Romana Daszczyńskiego (z sierpnia 2010), którzy jako pierwsi pisali o sprawie zaginięcia Iwony i ją nagłośnili. Ktoś tu pisał, że to info również od policji. Szostak zainteresował się sprawą 5 lat po zaginięciu. Ponoć sms z 4.20
@JestemWredna myślę mniej więcej podobnie. Na pewno komuś została przedstawiona tej nocy przez Pawła. To był chyba menago o ile pamiętam. Trochę to się pokrywa z tym co mówiły dziewczęta te od księdza, że słyszały czy widziały jej kłótnię z szefem. Szef/menago tu mogą być rozbieżności co do wiedzy kto dokładnie jest kim. Tłumaczyłoby to amnezję co do powodu kłótni.
Kwestia tego z kim kontaktował się Paweł, albo raczej kto kontaktował się
@Karlayn3: Trzeba jeszcze założyć, że sutenerstwo może być pobocznym wątkiem, który bada ax przy okazji, nie bezpośrednio związanym ze śmiercią Iwony. Może są ci sami aktorzy, w sensie pomagierzy od zacierania śladów i mieszania w śledztwie- gangusi i skorumpowani policjanci.
@mego też może być. Aczkolwiek to trochę bardziej skomplikowane, policja też infiltrowała to środowisko w tamtych latach (te zacharowe klimaty: nasz arczi od Joanny S., też nie wiemy który dokładnie z tego półświatka był tym facetem Anny D. czyli NT, nie wiemy jaką rolę pełnił marcin o. Itd). Także towarzystwo im znane, ax na pewno odpowiednie info ma. Co do Twojego ostatniego zdania, cytując klasyka - jeszcze jak! :D