Wpis z mikrobloga

Dodaj że marihuana powoduje odklejenie,psychozy,paranoje,schizy ale o tym się nie mówi, bo przecież ziółko nie szkodzi


@Gzyro: Czy ja wiem, może u kogoś, kto już miał problemy tak jak z Covid, zabija tych co mają jakieś współistniejace
Mam kumpla, który ma dosyć toksyczną żonę, siedzi z nią, ale strasznie go psychicznie targa
On schodzi do piwnicy, ma tam warsztacik a w okresie grzewczym pali, bo jest tam piec do centralnego, więc
No ja brałem wiele rzeczy i marihuana najbardziej mnie schizuje ze wszystkiego co brałem, także to zależy od człowieka, a żadnej nerwicy, lęków czy schizofrenii nie mam.


@Gzyro: No on jara 12 lat a ja nie widzę, by miał jakieś odklejenia czy psychozy.
Mówisz, ze nie masz lęków czy schizofremi, no ale może masz coś z "tyłu głowy" coś co powoduje, ze marycha uaktywnia te twoje ciemne strony o których nawet
@Gzyro:
No, ja nie palę, w życiu zapaliłem może z 10-15 razy.
No i oprócz śmiechawki. to póxniej mi się włączał jakiś "odblok" czułem się tak, jakbym przez całe życie miał jakieś blokady, coś co blokowało postrzeganie a marycha spowodowała, ze wszedłem na jakiś wyższy stan swiadomości, ze "nareszcie rozumiem" o co w tym życiu chodzi.
Tak ja to odczuwałem, palić nie palę, bo jestem zawodowym kierowcą, więc takie przyjemności odpadają.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: No to jest psychodelik a tak działają i psycho i dysocjanty.
Jak komuś to pomaga to spoko, robię sobie tylko takie żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może niedługo zapalę bo mam aurore 20 w domu medyczną, ale wracać do takiego palenia co kiedyś to nie ma opcji.
@algorytm7007: Oczywiście że wiem, marihuana jest anksjogenikiem a to że nie ma jej w opisie na wikipedi to drogi kolego nie znaczy że nie jest.
Substancje psychotropowe powodujące nasilenia się poczucia lęku i niepokoju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Gzyro: problem w tym, że bardziej naturalne odmiany miały mniej THC i miały też CBD. W połączeniu te dwa kanabidole nie powodują paranoi.
To prohibicja spowodowała, że na rynku są niemal same super mocne odmiany, i to właśnie bogate w THC, a z niewielką zawartością CBD, gdyż to THC "kopie".

Tak samo jak za czasów prohibicji alkoholowej w USA nie dostałeś na czarnym rynku wina gdy piwa, tylko mocny bimber albo
@szpongiel: Ja mam aurore 20%thc 1%cbd czyli co albo dokupić cbd i zmieszać, albo może ogarnąć odmianę 8% thc i 8% cbd?
Tylko nie wiem czy te 8% thc mnie poklepie?
Ehh kochałem kiedyś paić i bardzo chciałbym wrócić.
Oczywiście nie ma mowy o ciągach palenia tak jak kiedyś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gzyro: ta, możesz dokupić odmianę CBD i mieszać w różnych proporcjach, to zobaczysz jaki mix ci bardziej odpowiada.

Albo po prostu ogarnij odmianę łagodniejszą. 20:1 THC do CBD to jest dość mocny kosior, który może właśnie schizować. Możesz też po prostu bez mieszania spróbować zapalić bardzo mało ale takie mocne trudno delikatnie dozować.

Ogarniesz metodą prób i błędów. Możesz też poczytać googlując np.:
thc cbd proportions anxiety
Widzę, że są różne
@szpongiel: Wiesz co to ma chyba sens, bo jak paliłem uliczne w 2022 roku we Wrześniu to to zioło było mega.
W ogóle mnie nie schizowało, a jeśli już to bardzo słabo i było bardzo super.
No i potem zachciało mi się medycznej i ta aurora 20 to jest tak #!$%@? mocna odmiana że to #!$%@?.

Chyba serio muszę się zainteresować tym 8% thc i 8% cbd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gzyro: jeszcze dodam ciekawostkę jaką jest haszysz. Niby w teorii hasz to jest mocniejszy niż susz, bo to jakby ekstrakt. Ale wydaje mi się, że przez to jak mocne teraz są odmiany zioła ze szklarni/hydroponiki oraz to, że hasz (chyba) zazwyczaj robi się wciąż głównie z tych odmian nieco słabszych co rosną na otwartej przestrzeni gdzieś w Maroku. Albo w sumie nie wiem czemu tak jest, trochę zgaduję, ale ten hasz
@szpongiel: Dlatego właśnie nie każda odmiana działa tak samo na człowieka moim zdaniem.
Serio te uliczne z Września działało SUPER, a ta aurora 20 #!$%@? tak mocne zioło że dajcie spokój.
@szpongiel: Czyli piszesz że te 8%THC podziała coś jak piwerko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra poproszę lekarza teraz o nie wiem 8% czy 10%, jak nie będzie w Warszafce, to dokupie cbd do tego thc i zmixuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gzyro: nie wiem jak to jarasz, bo jak kręcisz jointa z 20% THC Aurory i sobie takiego papieroska na raz całego skopcisz no to beret poryty.
Aby ci się nie marnowała to kup trochę suszu CBD i "rozcieńcz". A jak już będziesz jarał, to spróbuj niewiele, a nie jeb z bongosa od razu ฅ^^ฅ