Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: Ale ja mówię zupełnie obiektywnie jako mieszkaniec Łodzi od ponad 30 lat - #!$%@? najważniejsze odcinki i jeśli chodzi o komunikację miejską to wszystko leży, na niektórych odcinkach tak samo samochodem jedziesz 20-30 min odcinek kilometrowy.
Jeśli zaś chodzi o pracę to na najniższym szczeblu dominuje najniższa krajowa, a na specjalistycznym większość korpo juniorowi daje 3k netto, no chyba, że już jesteś konkretnym specjalistą to już coś uciągniesz, nawet lekarze
@Mistborn: Łódź od zawsze pod względem gównoprac stała nisko ale kompensował to tani najem a obecnie brak jakichkolwiek zalet.
Jak ktoś jest specjalistą to nie szuka w Łodzi zatrudnienia tylko Warszawa/Wrocław/Kraków.
Jak ktoś jest specjalistą to nie szuka w Łodzi zatrudnienia tylko Warszawa/Wrocław/Kraków.


@Mneo: Tak właśnie robię, miałem już raz pracę 100% zdalnie z siedzibą w Krk i stawką również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mneo: Tak, też ostatnio tak pomyślałam. Ceny wynajmu praktycznie te same albo niewiele wyższe, a możliwości znacznie większe. Do tego kupno mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi tak absurdalnie podrożało że za chwile dogoni ceny w Poznaniu