Wpis z mikrobloga

@xydtrz: pewnie to zależy czego oczekujesz, jakie masz możliwości pracy, ale poczekaj zaraz zlecą się eksperci i cię wyjasnią, że oba miasta to gówno, bo oni mieszkają na jakimś innym zadupiu i to jedyne najlepsze miast(k)o XD
@xydtrz: Jak chcesz tragiczną komunikacje miejską, dziury w drogach jak w Donbasie (5 min po bombardowaniu) oraz jeden wielki syf to Łódź jest idealnym rozwiązaniem.
@xydtrz: Poznań.

- Mamy tu tęczową tarczę, która chroni przed złą pogodą.
- Ciężko trafić na poniszczone drogi czy chodniki, bo te zawsze są w remoncie.
- Komunikacja miejska jest świetna, a dzięki ciągłym remontom z tygodnia na tydzień możesz mieć nowe połączenia w nowe miejsca.
- Samo miasto jest w świetnej lokalizacji, dzięki czemu wszędzie łatwo dotrzesz pociągiem (o ile znajdziesz swój peron).

Można jeszcze wiele wymieniać.
@KoninaBeZiomeczka: - do centrum niby blisko, ale juz nie jesyem studentem więc nie potrzebuje tego tak często. Poza tym co z tego, że vliko jak korki, a komunikacja do dupy
- ceny tańsze niż w topowych wojewódzkich, ale jest ku temu powód
- rynek pracy kijowy dla większości ludzi
- tam gdzie mieszkam jeżdżenie rowerem jest wykluczone w jakiejkolwiek formie xD
- blisko do Wawy to największy problem Łodzi. Ona się
@Lohengrin: Wrocek ma ponoć jeszcze gorsze korki. Pracować obecnie można często zdalnlie. Jeździć w większości miejsc można rowerem. Łódź jednak jako duże miasto daje większe możliwości niż jakieś wiochy albo powiatowe po 50k ludzi,a nie trzeba wydawać miliona monet na życie i wynajem gdzie w Krk albo Wro kawalerki to po 2,5k z opłatami często chodzą
@KoninaBeZiomeczka: No daje, ale pytanie nie jest "Łódź vs Janów Lubelski" tylko "Łódź vs Poznań", więc odpowiadam xd
Wrocław tak, może ma gorsze, ale to nie znaczy że po Łodzi jeździ się lepiej. Teraz zwłaszcza, wszystko jest w remoncie, a te które nie są, są #!$%@? bez mydła. Czegoś takiego jak jest tu, nie doznałem we Wrocławiu czy Szczecinie.
Jak ktoś ma pracować zdalnie ale chce dobre restauracje to może mieszkać
@Lohengrin: Ale Poznań jest obecnie znany z tego że jest cały rozkopany. Do tego każde duże miasto w PL jest zakorowane. Ja nie wiem co ludzie za argumenty dają, skoro te rzeczy są wręcz generyczne. Zresztą wynajem w Poznaniu i rynek pierwotny w podobnych cenach jak Łódź więc ciężka sprawa które lepsze. Zalęzy gdzie prace chce
@xydtrz: jak chcesz najdroższa komunikacje która często nie jeździ, dziury w drogach jak w Donbasie i meneli zaczepiających na Piotrkowskiej to zapraszam do Łodzi . A jak chcesz żyć a nie się denerwować to wybierz Poznań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fan_Kazika: Zależy od człowieka. Mam w teamie poznaniaków (nie takich z dziada pradziada, ale takich co mieszkają tam od kilku lat) i narzekają na to miasto, że głowa mała. Że nie da się jeździć, że coś tam jeszcze.
Fakt w Łodzi też jest od ch*ja ulic w remoncie i też się trudno jeździ, ale mniejsza o to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xydtrz: Jak chcesz tragiczną komunikacje miejską, dziury w drogach jak w Donbasie (5 min po bombardowaniu) oraz jeden wielki syf to Łódź jest idealnym rozwiązaniem.

@epll: czemu mi Łódź obrażasz!! To są same kłamstwa :D