Wpis z mikrobloga

Człowiek całe życie myślał, że żyje po coś. Że jest główną postacią w filmie swojego życia. Okazało się, że to wszystko gówno prawda. Na końcu zawsze zostajesz sam. Oby to nie trwało za długo. Czekam każdego ranka na słodki koniec. Nawet gdybym wygrał jakąś ogromną kasę nie czuł bym dalej życia. Gdy stracisz życia smak nic go już nie wróci.
#depresja #przemysleniazdupy
  • 7
@bylemkeidyskrolem: ja już stara jestem, 38 level, i zawsze mnie mieli w dupie bo nie jestem atrakcyjna seksualnie (wielka, otyła i obecnie za stara), ani bogata, ani nic. Nawet nigdy nie pracowałam, nie boję się ludzi, ale od zawsze nie mam rano siły, a wśród normików to się źle czuje i nie mam o czym gadać, przez co nie mam pieniędzy (żadnych talentów też nie mam)... Całe moje dorosłe życie to
@katka2017: 31 lvl. Ja miałem cały świat u stóp. Byłem sportowcem, miałem talent do wielu rzeczy. Wszystko rozmienilem na drobne. Podejmowałem same złe decyzje i działałem destrukcyjnie. Nie wiem czy nie wolałabym nigdy nie mieć szansy niż codziennie budzić się i myśleć ile ich miałem i jak wszystko #!$%@?.
Też mnie męczą wyrzuty sumienia, ale wiem, że drugi raz tak samo przeżyłabym życie, może jakby komuś na mnie zależało, ale to już się nie stanie, zostało tylko dogorywanie w nędzy i upodleniu.