Wpis z mikrobloga

@Szpinak_Chlopa: ale myśle ze Roxie mogłaby mieć i przystojnego i bogatego a jednak ma brzydkiego i bogatego xD to mnie dziwi bo myśle ze na taka młoda sławna sikse leci masa bogaczy o lepszym wyglądzie niż ten
@Coffesue: Kolejny przykład potwierdzający, że kobiety widzą 80% mężczyzn jako brzydszych niż przeciętny. On jest, lekko licząc, 7/10. Dobre rysy twarzy, symetria, gęste brwi, ładne naturalne zęby, zdrowa skóra, oczy wyraźnie szersze niż wyższe (tzw. hunter eyes) no i ten wzrost z górnych 20% populacji męskiej... A taka nadwaga to sprawa kilku miesięcy, jeśli się postara.
Kolejny przykład potwierdzający, że kobiety widzą 80% mężczyzn jako brzydszych niż przeciętny. On jest, lekko licząc, 7/10. Dobre rysy twarzy, symetria, gęste brwi, ładne naturalne zęby, zdrowa skóra, oczy wyraźnie szersze niż wyższe (tzw. hunter eyes) no i ten wzrost z górnych 20% populacji męskiej... A taka nadwaga to sprawa kilku miesięcy, jeśli się postara.


@Szpinak_Chlopa: Wg mnie typ jest oblesny i totalnie nieruchable. 3/10 to max
On jest, lekko licząc, 7/10.


@Szpinak_Chlopa: gość jest spaślakiem, a ty wylatujesz z 7/10 ¯\_(ツ)_/¯

Dobre rysy twarzy, symetria, gęste brwi, ładne naturalne zęby, zdrowa skóra, oczy wyraźnie szersze niż wyższe (tzw. hunter eyes) no i ten wzrost z górnych 20% populacji męskiej... A taka nadwaga to sprawa kilku miesięcy, jeśli się postara.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie jest mocno otył


@Szpinak_Chlopa: nie ośmieszaj się. Przecież gość wygląda słabo. Sylwetka to wszystko tak naprawdę. Nie zrozumiem nigdy tego. Ktoś jest bogaty i kompletnie o siebie nie dba, a potem mamyto co na zdjęciu. Chłop 30 skończy i totalnie sflaczeje.

No ale pieniądze ma, to u pustaków będzie imponował
@technojezus: ty się nie ośmieszaj. Nie mówię z że nadwaga jest atrakcyjna, tylko że nie oszpeca go tak bardzo, jak myślisz. Ja, gdy ważyłem najwięcej, czyli 94 przy 182 wzrostu, wciąż mogłem biegać kilometrami, czy z przyjemnością odbyć czterogodzinny spacer po wzgórzystym lesie, wydmach i bagnie. On nie wygląda szczególnie niezdrowo.
@Szpinak_Chlopa: i znowu się kompromitujesz. I co z tego, że biegałeś, jak wyglądałeś słabo?

On nie wygląda szczególnie niezdrowo.


Wygląda niezdrowo i jest grubasem

Kobiety z nadwagą lub otyłe są tak samo aseksualne jak faceci z nadwagą czy otyłością, chyba że ktoś ma fetysz otyłości.

Najbardziej śmieszni są grubasy, co widać, że dbają o siebie, różne perfumy, fryzury, broda zrobiona, modne i drogie ciuchy, ale już zadbać o własne ciało to
@technojezus: Nie wyglądałem źle mimo rozrosłej tkanki tłuszczowej, bo mam dużą, beczkowatą klatkę piersiową, więc i tak pierś zawsze odstawała bardziej niż brzuch, a nigdy nie biegałem żeby poprawić wygląd, jedynie dla przyjemności. Nie ma sensu atakować mojej osoby.
Myślę, że wciąż mijasz się z moim argumentem: nadwaga jest dużą wadą, ale nie aż taką w tym przypadku, żeby przyćmić dużo wyraźniejsze cechy mogące wynikać z genetyki lub odżywiania w wieku
@Szpinak_Chlopa: nie atakuje ciebie, tylko po prostu nie mogę uwierzyć, że dla ciebie ten pączek to 7/10. Max 5/10

Wygląd i charakter/dynamina, pewnośc siebie, to się liczy w większości. Tymi trzema cechami możesz bez problemu niwelować pewne swoje wady.
@technojezus: nawet nie chodzi mi o ocenę tej jednej osoby, a o to, jakie są kanony piękna.
Gdybyś go postawił w szeregu wszystkich mężczyzn w kolejności od najbrzydszego do najładniejszego, to na luzie on byłby gdzieś w okolicach siedemdziesiątego percentyla. Zapominasz, jak brzydka jest większość ludzi. Może obracasz się w ładnym towarzystwie
nawet nie chodzi mi o ocenę tej jednej osoby, a o to, jakie są kanony piękna.

Gdybyś go postawił w szeregu wszystkich mężczyzn w kolejności od najbrzydszego do najładniejszego, to na luzie on byłby gdzieś w okolicach siedemdziesiątego percentyla. Zapominasz, jak brzydka jest większość ludzi. Może obracasz się w ładnym towarzystwie


@Szpinak_Chlopa: ale tak jest zawsze, szczupła i zadbana kobieta będzie ładniejsza niż ładna dziewczyna z nadwagą. U mężczyzn jest tak