Wpis z mikrobloga

@KKK1337: tak z ciekawości, skąd te pomysły, że to nie jest jego Tesla? Ktoś z jego otoczenia to potwierdził, jakieś nieoficjalne info? W tym wieku i przy tak rozbudowanej działalności gospodarczej raczej bez problemu byłoby go stać na te 4 klocki leasingu miesięcznie.
@viollu: ostatnio nie oglądam go prawie wcale, dobrze wiedzieć. Oczywiście nie chcę ich o nic oskarżać, w sumie mam to daleko w dupie, ale w takich okolicznościach koncepcja ukrycia hajsu przed służbami mogła się komuś w głowie urodzić.
@Asgardd: nie będzie bo tesla jest przema :)

@krzysssss: wyczuwam podbudówkę że gdy zbliży się termin wypuszczenia przema marcinek zacznie pomału na tesle narzekać aż ostatnie "odda" ją przemowi

@tedi090: nie mamy dowodów ani za ani przeciwko, po prostu wiele osób ma tutaj takie przeczucie a jak dobrze wiemy przez ostatnie lata na tagu dużo rzeczy przewidzieliśmy
@Asgardd: jako dusza zjadacza kartofli z siadłym mlekiem w barze mlecznym, jeżdżę firmową Skodą w dizelku, i zastanawiam się nad kupnem samochodu rodzinnego do wożenia psów na spacer. Ale że lubię wsiąść do samochodu i pojechać tysiąc kilometrów z przerwą na maka, to wybiorę hybrydę. Bo mogę se kupić Kia w wersji 500 koni, ale niestety nie przeżyje orgazmu przy przyspieszaniu, czochrając bobra TAK. Musiał piermandoli takie kocopoly jak typowy na