Wpis z mikrobloga

#blackpill Byłem wczoraj na randce z taką Juleczka i jak usłyszałem, że "a wiesz, że moich dwóch exow też miało dwa metry wzrostu jak ty?" to myślałem, że umrę w środku xD
Kto by się spodziewał?
Jednocześnie też rozumiem dlaczego Juleczki chcą wzrostakow - może i moja matka była głupia #!$%@?, ale dzięki wybraniu na dawce spermy typa 196cm teraz ja mam jakiekolwiek relacje damsko-meskie.
  • 10
@kochamajfony: No one tak #!$%@? o tym wzroscie. Moje ex, też mowily, jakich to wysokich nie mialy albo że podrywa je fajny, wysoki gość. Potem się okazało, że to były jakies krzyworyjce, do tego ulane. Ten wzrost był jedyna ich zaletą.
Nie to, zeby mi to przeszkadzało, bo sam mam 198 cm.
No ale jednak dobra morda, to tak z 5% spoleczenstwa, wzrost tak samo, więc szansa że sie to zgra
@zar222: Zakładając, że jest te 180, to twarz ważniejsza. Jednak, to nie wszystko, jak masz 170 ale jestes znany i masz fajna twarz, to ten fejm (i status) rekompensuje ci wzrost. Chcialem za przykład podac Kamila Szymczaka - goscia z TT i IG, jednak okazuje się, że ma 181cm wzrstu. Nie jakos dużo ale no i tak jest wyższy od większości lasek. Gdyby miał 170, to ta morda, z byciem znanym