Wpis z mikrobloga

Rafonix naprawde i nieironicznie zagrał argumentem Jacy ze sprawy z Tańculą. Bez zażenowania. Ma racje co do 60tek, ale nie ma racji co do konfidenctwa. Konfident to nie tylko słownikowy współpracownik policji, ale również osoba donosząca, sygnalizująca bez krzywdy. Typ który wyzywał się z Magicalem jak równy z równym, jeździł żeby go łamać do Torunia itd. poszedł się spierdzieć na prokuraturę że go w internecie obrażają XD

Wychodzi z konwencji tego, że to pewna formuła, pewne założenie internetowe które obaj monetyzowali przez lata i uważam, że to znacznie gorsze i bardziej #!$%@? niż bycie jedynie kasztanem, to jest troche przysześćdziesiątkowane bo - jak wyżej - zarabiał i prowokował Dane wiedząc, że to ma dla niego wymierne korzyści, a gdy się zaczęło palić - trzeba uciąć Magicznego z pozycji sądu bo nowy wizerunek.

Ostatnio fajnie widzę jak podkręca Szeligę Wrzosek mówiąc totalnie słusznie, że Szeliga ma przykry charakter osoby biernej, podatnej na manipulacje i wpływy środowiska do tego stopnia, że staje sie innym człowiekiem. Gdy bujał sie ze środowiskiem ulicznym - był ulicznikiem. Teraz Don Diego - to teraz jest skromnym sportowcem pokornym. I o ile Szeliga nie ma publicznej przeszłości na której sie wybił - Rafonix to męska Seksmasterka tyle, że mniej rozwinięta biznesowo i wizerunkowo. I najzabwniejsze jest to, że mimo to ja ciągle mam do niego jakiś gram sympatii bo mam wrażenie, że to poza i maska osoby turbonieszczęśliwej, być może nadal w depresji ale no nie będę sie bawił w wykopkowego psychologa. Szkoda jedynie ze nie ma do siebie dystansu i że z rewanżu nici, mam nadzieje, że przez postawienie tak sprawy nie będziemy już go na tych popularniejszych galach oglądać i pozostanie sobie tam gdzie teraz se streamuje.
#famemma
xlonex - Rafonix naprawde i nieironicznie zagrał argumentem Jacy ze sprawy z Tańculą....

źródło: comment_1673633126eOgGspCujKR9fL47xVO5jR.jpg

Pobierz
  • 1