Wpis z mikrobloga

Próbujemy czwarty raz,

Ta ukrofilia na wykopie mnie rozwala, coś co jednego dnia jest "historycznym faktem", następnego dnia jest "gówno wartym jakimś tam zdarzeniem".

Także jeśli #neuropa pisze coś że c-j z Wołyniem, warto w tym samym miejscu napisać c-j z Jedwabnem. Wtedy ich procki się przegrzeją, bo jak to ktoś śmie negować coś co zrobili (rzekomo) Polacy na żymianach.

Pierwszy, drugi i trzeci wpis spadł za nieodpowiednie treści, mimo że nic tam nie było takiego.

Ukraińcom Wołyń można wybaczyć, ale przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Wybaczyć to znaczy odstąpić od zemsty. I to chyba Polacy robią wspierając Ukraińców na codzień.

putin to moim zdaniem zły człowiek, a na szojgu brakuje słów

Zapraszam do dalszej dyskusji,

@M4rcinS
@Artok
@ChamskoCytuje
@mango2018
@bombastick
@eeehhh
@FFFFUUUU

#bekazmoderacji bo zrzucają wpisy za nic x3
#bekazneuropy i #bekazlewactwa

#4konserwy #ukraina
Pobierz octopussy8 - Próbujemy czwarty raz,

Ta ukrofilia na wykopie mnie rozwala, coś co j...
źródło: comment_1673618137NyObEQXZGEdIJwlf604uvZ.jpg
  • 15
@octopussy8: kuuu... już trzeci raz próbuje ci odpisać, a co kliknę wyślij, to nie ma takiego postu.
Wybaczyć, to właśnie zaniechać zemsty, to właśnie oznacza wybaczenie.
Ale wybaczyć, to nie zapomnieć.
@octopussy8: Różnica jest taka, że nikt nie zwala winy na innych za Wołyń, a z kolei prawica twierdzi, że za Jedwabne odpowiedzialni są Niemcy i Żydzi. Nie stosuj symetryzmu tutaj bo go nie ma.
Wybaczyć to znaczy odstąpić od zemsty.


@octopussy8: Jezu xDDDDD Kto w ogóle chciałby się mścić za Wołyń? xD

Wołyń to ludobójstwo i dramat, nie należy tego zupełnie zapominać. ALE JEST CZAS NA DYSKUSJĘ NA TEMATY HISTORYCZNE, ten czas to nie jest zdecydowanie wojna xD. I należy też wypracować sobie jakieś warunki dyskusji na ten temat.
@octopussy8: w mojej opinii o Wołyniu trzeba pamiętać, kultywować starania o wyjaśnienie prawdy i upamiętnienie ofiar. Ale jeżeli ktoś wyjeżdża z Wołyniem w kontekście pomocy napadniętej Ukrainie, to również powiem że ch. z Wołyniem.
@octopussy8 Twój ostatni wpis spadł w czasie gdy pisałem ten post więc wklejam go tu: ale parodia, teraz Ci pewnie spadnie za atakowanie szojgu i putina xD, przesadzają z tym. Ubijac onuce to przyjemność, ale w Twoim wpisie nie ma na moje nic onucowatego, choć nie donkońca się z treścią zgadzam.