Wpis z mikrobloga

@podomka: No z firm leasingowych. Napisz do kilku. Podajesz w emailu swoje dane, jaki samochód cie interesuje, jakie warunki leasingu tj. opłata wstępna, ilość rat, wykup i przygotują ci oferty. Masz też jeszcze opcje pośredników - tutaj na wykopie. Też mogą ci zrobić ofertę dla porównania. Popatrz na tag leasing. Najpopularniejszy tutaj to chyba @OptiFinance
Auto u Zasady a leasing w Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Dobrze przekalkuluj oferty bo np. ja przy braniu leasingu od nich dostałem pełen pakiet ubezpieczenia za 1% wartości auta a normalnie trzeba by zapłacić 3%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: tak słyszałem, chcieli do firmy wziąć dwa auta i usłyszeli, że nie daja zniżek bo i tak jest problem z dostępnością, więc nie muszą schodzić z ceny.
@cyper: no ale sam przyznasz że z jednej strony mówią, że nie schodzą z ceny a finalnie masz na aucie 5% do tego na ubezpieczeniu 2% i końcowo robi się kilkanaście tysięcy złotych w kieszeni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sadowiak: co to jest 5 procent? U mnie firma kupuje volvo czy audi ze znizka 20 do 25 procent. Ja kupując w 2020 prywatnie dostałem 11 procent chyba.
@cyper: Nie mówmy o tym co było w 2020 bo takie czasy nie wrócą i nie ma sensu licytować się ile wtedy było. Wszystko ma się konkretnym autem bo np. w grudniu jak chciałeś na szybko ze stocka X5 mogłeś dostać do 18% ale jak konfigurowałes pod siebie to 8%.