Wpis z mikrobloga

Na głównej stronie Wyborczej wywiad o #egzorcyzmypolskie
https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,29352754,zly-dotyk-egzorcysty-wpychal-irenie-krzyz-do-ust-podtapial.html

Wszystkich urażonych, że rozmawiam z „antypolską” Gazetą Wyborczą, uprzedzam, że o tej sprawie rozmawiam ze wszystkimi. Marcin Wójcik do mnie zadzwonił, dlatego udzieliłem mu wywiadu. Jakby zadzwonił ktoś z prawicowej gazety, to opowiedziałbym mu dokładnie to samo.

Wiem, że paywall, ale dajmy im też trochę zarobić. Poświęcili dużo czasu, żeby mnie wysłuchać i to spisać.

Cały film będzie dostępny już jutro za darmo na kanale:
https://www.youtube.com/@egzorcyzmypolskie5074
Pobierz
źródło: comment_1673611583gXsp5GOh0ioi45rEUyHsnY.jpg
  • 47
Ja to znam z drugiej strony. Byłem u księdza egzorcysty, i faktycznie zdjął ze mnie trzy zle duchy. Czułem później ich brak na sercu. Wiem że to zabrzmi strasznie ale brakowało mi ich. Pan Jezus później pokazał mi jak wygląda moje serce po tym jak długo że mną żyły. (Serce było pełne dziur). Polecał tego księdza egzorcyste: ks. Radosław Orlikowski parafia Madrzechowo (znajdziecie w Google).
@pkostowski co skłoniło Cię do zrobienia tego filmu? Czy film będzie polegał na obnażaniu nadużyć podczas egzorcyzmów, czy będzie poruszał również temat samej autentyczności opętań i skuteczności rytuałów?
@pkostowski nie dość, że muszę Twoje wysrywy omijać tutaj to jeszcze naganiasz na ten szmatławiec xD go na szczęście nie czytam.

Jak zwykle - zgłaszam za informację nieprawdziwą.
@pkostowski: a kogo ty przepraszasz? Przecież osoby, które mają natywnie negatywne podejście do tej gazety raczej nie są zainteresowane twoim kontentem albo są przeciwko niemu. No nie będziesz gwiazdą wszystkich, już zchilluj trochę i nie rób z siebie Szwajcarii