Wpis z mikrobloga

Byłem zarejestrowany u PUP jako osoba bezrobotna bo janusz chciał pewnie zwrotu kosztów zatrudnienia, lecz robota nie wypaliła ja zerwałem umowę z pracodawcą (za porozumieniem stron) i dostałem info na stronie govu że nie jestem już zarejestrowany. Ktoś z was wie czy teraz mogę się zarejestrować tam ponownie? bo chyba musi upłynąć 120 dni nim będę mógł ponownie ruszyć do urzędu, jednak nigdzie nie dostałem takiej informacji..

#bezrobocie #urzadpracy #pup #januszex #januszalfa
  • 9
@FulTun: Raczej na to już za późno. I tak bym to #!$%@?ł, sam szukam pracy bo urząd to jest tylko do posiadania ubezpieczenia te karynki potrafią ci zaoferować staż za 1300zł XD w 2023r. ku#wa () a rejestrowałem się tam tylko bo potężny janusz na starcie miał problem z wizją samodzielnego opłacenia pracownika, poza tym ja z bolzgi c jestem, tutaj to norma co drugi chcę #!$%@?ć
@johnny_tsunami Jak otrzymał na ciebie kasę to zostałeś wykresony z tytułu refundacji, więc możesz się rejestrować od razu z tym że musisz mieć od niego świadectwo pracy.
120, 180 i 270 dni karencji dotyczy tylko niestawienia się w terminie, odrzucenia propozycji pracy lub przerwania stażu z własnej winy.
Dostałeś decyzje z pup o wyrejestrowaniu, masz tam powód wykreślenia i uzasadnienie, jeśli nie ma tam wzmianki o okresie karencji, no to jej nie
@cus_: Może, ale mam kolejną ofertę pracy i już coś kolejny janusz przygadywał o tym.. szczerze to już nie zamierzam kolejny raz tego przechodzić i powiedziałem mu że nie mogę się zarejestrować ale mówił że bez tego też jest szansa na przyjęcie więc może mu naściemniałem ale nie mam wyrzutów i liczę że nie będzie drążył już tematu