Wpis z mikrobloga

Lol, mirki co jest z tym wzrostem?
Mam 170 cm wzrostu, okrągłą twarz, wadę wymowy, wyglądam młodziej niż mam lat, jestem jakoś umięśniony, a z nikim nie kręcę na tinderze xD dosłownie pokazuje zero par i nawet jak się jakaś trafi to laski nie zapraszają mnie nidzie i wyśmiewają traktując jako rozrywkę. Jeśli o zwiazki chodzi to miałem 0.

Ale... właśnie.. dużo zarabiam w miedzynarodowej firmie, gdzie latami nauki sam się dorobiłem stanowiska. Mam pasje, moto, chodzę na siłkę. Może ten sekret to GENY skoro wzrost tak bardzo zmniejsza szansę na randki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pdk #tinder #redpill #blackpill #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #p0lka #julka
Pobierz P.....c - Lol, mirki co jest z tym wzrostem?
Mam 170 cm wzrostu, okrągłą twarz, wadę...
źródło: comment_1673606603fEXN0waTXKePvAOc40957U.jpg
  • 14
@Pozytywny_gosc: Nie czaje... ludzie wstawiają tego typa, jako brzydala, który sobie fajnie ciało wyrzeźbił, prawda jest taka, że przez te okulary i grzywkę typ ma z -100 do wyglądu. Jakby ogarnął normalnie włosy, zdjął okulary, chyba, że nie może, to wtedy inne oprawki i zapuścił brodę, to nie ma #!$%@?, żeby jakiejś laski nie wyrwał.
@spiegelglas: Nie wiem ile ma wzrostu. Jak naprawisz ryj, to może się okazać, że później dzieciaki, wyjdą jakoś za brzydkie. Tak jak kiedyś była afera, że ładna chińska para miała brzydkie dzieci, a okazało się, że laska miała różne operacje i wyglądała przed paskudnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A włosy zawsze można ogolić jeśli wpadnie łysienie, chyba, że masz łeb jak kosmita, wtedy ratuj włosy xD
Jak naprawisz ryj, to może się okazać, że później dzieciaki, wyjdą jakoś za brzydkie.


@Grzmichooy: jeśli niczego nie zrobi, to nie będzie mieć dzieci, bo nie będzie uprawiał seksu, bo nie znajdzie partnerki (tym bardziej atrakcyjnej). A jeśli wyjdą brzydkie dzieci, to wraz z rozwojem medycyny plastycznej/estetycznej one poddadzą się stosunkowo wcześnie zabiegom, co zwiększy ich atrakcyjność, szanse na znalezienie atrakcyjnego partnera i posiadanie atrakcyjnych dzieci.
Albo rybki albo akwarium.

A
@spiegelglas:

jeśli niczego nie zrobi, to nie będzie mieć dzieci, bo nie będzie uprawiał seksu, bo nie znajdzie partnerki


Aha... tak jakby mniej urodziwi ludzie, się nie rozmnażali i nie mieli partnerów xD, jak wspomniałem wcześniej, włosy, broda, okulary i to wszystko nic więcej nie potrzeba. Ale jak piszesz o operacji, to już widzę z kim rozmawiam, więc pozwolę sobie zakończyć tą dyskusje. Wszystkiego dobrego życzę. ( ͡° ͜ʖ