Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie jasno i dobitnie - Ukraińscy żołnierze walczą i giną zarówno za Ukrainę jak i w imię polskiej racji stanu. Dla Polski wybitnie niekorzystne jest zwiekszenie powierzchni i potencjału Rosji, a Ukraińcy usiłują to powstrzymać tak jak i Polska dostarczając broń.
Dlatego tezy różnych pajaców w stylu M. Roli oraz bliskich mu intelektualnie internautów czy celebrytów w stylu ''**Ukraińcy nie walczą za mnie'' są prawdziwe tylko wtedy gdy wypowiadajacy to opowiada się po stronie Rosji**''.

Osobiście każdego kto tego typu wypowiedzi wypuszcza traktuje jako zdrajcę i antypolaka, a w najbardziej łagodnej wersji za idiotę. Jak ktoś chce się zapisać do tej menażerii to zapraszam aby się ujawnił.

#ukraina #rosja #neuropa
  • 54
@szurszur: ja jestem czasami pewien podziwu dla Twoich prób przekonania co poniektórych i prób walki na argumenty. Wymiana argumentów z niby-argumentami to tak naprawdę walidacja tych niby- argumentów jako prawomocnego punkt widzenia i pokazywanie że to tylko starcie dwoch rożnych opinii, (a te wiadomo ze kazdy moze mieć jak dupę) a nie rzeczywistości z gównofaktem.
"To nie nasza wojna!" Oczywiście że nasza, alternatywą jest kolejny odcinek granicy z rosją.


@szarzujacyzajaczek: @szurszur:

chciałem delikatnie również zauważyć, że jeśli mobilizacja 2 milionowej armii (o której chwilę temu pokazało się info) dojdzie do skutku, to ta armia jeśli zajmie Ukrainę, to ona nie zostanie zdemobilizowana raczej, tylko pójdzie na kraje nadbałtyckie i Mołdawię, a potem, kto wie, może i Polskę.
Więc tak, to jest nasza wojna. Na nasze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Micro-Jet: chcieć to sobie oni mogą xD więc z tego powodu to nasza wojna? No ciekawy argument.

Wojna jest Ukraińska bo przez 30 lat nie potrafili ogarnąć swojej kuwety i oligarchów tylko lawirowali miedzy wschodem a zachodem, zamiast rozkradać i niszczyć struktury państwa od lat 90 było trzeba wziąć sie do pracy tak jak my czy kraje bałtyckie i zrobić porządek z ruskimi wpływami.
@szurszur: Ja jestem za wspieraniem Ukrainy ale zawsze mam bekę z Rosji Schrodingera na wykopie xD

Za słaba by podbić wschodnia Ukraine

Wystarczająco silna by zaatakować Polskę i NATO