Wpis z mikrobloga

Wczoraj otrzymałem nagrodę od @Carenabis
Ogromne podziękowania za to urządzanie :)!
Drugą częścią nagrody była konsultacja z lekarzem i to mnie najbardziej ucieszyło. Miałem już wcześniej do czyniena z medyczna marihuaną, ale niestety poprzednia „klinika” była nastawiona na masowe wystawnie recept i nic więcej, przez co zaprzestałem spożywania gdyż wystąpiły nieprzyjemne efekty, a pomoc lekarza była kiepska i nieskuteczna.
W przypadku @Carenabis spotkało mnie ogromne, pozytywne zaskoczenie.
Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła dokładnie jak powinienem stosować lek, dobraliśmy odmianę i dawkę. Znaleźliśmy również rozwiązanie skutków ubocznych i znowu mogę stosować lek bez nieporządnych efektów.
Serdecznie polecam każdemu kto chce zacząć stosownie medycznej marihuany. Merytoryka, wiedza, indywidualne podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Gdyby każdy lekarz miał takie podejście to życie by było piękne :)
Polecam Kanye West
#thc #wykopjointclub #medycznamarihuana
Pobierz Kanye__West - Wczoraj otrzymałem nagrodę od @Carenabis 
Ogromne podziękowania za to u...
źródło: comment_1673600781SdpuO3RzogbwLKHhMmUMwq.jpg
  • 24
@twojmlodszybrat: Generalnie celem stosowanie leku była zbytnia pobudliwość po „sporcie. Mam treningi 3-4 w tygodniu i gdy przychodzi pora spania, jestem ultra pobudzony.
Po 0.05g leku + z 0,05 suszu CBD i jest idealnie. Nieporządnie efekty zniknęły (depresyjne myśli, paranoje). Dostałem również receptę na inna odmianę(aurora 22) ale chwilowo nie ma jej w aptece wiec póki co stosuje to co mam + CBD.
@mit-nick: Wizytę wygrałem w konkursie. Standardowa cena to 200 zł, ale są dostępne kody rabatowe -10% lub nawet -20%. Musiałbyś poszukać.
Co do marihuany, 500-600 zł za 10 gram. Zależy od apteki
Można również kupić mniejsze ilości, ale to trzeba już dogadywać się w aptece gdyż to jest przygotowane w aptece, jest to lek recepturowy.
@mit-nick: Hmm, tu bym się kłócił kolego ;) nie ze chce lobbować marihuanę medyczna, ale alkohol jest bardziej depresyjny niż Ci się wydaje. Tez tak kiedyś myślałem, ale po każdej zakrapianej imprezie musiałem łykać xanax bo leki były ogromne. Po alkoholu głowa nie pracuje, jest ogorm skutków ubocznych, a po „ziółku” od lekarza jest wzór.
Co do innych ziolek, to wiesz warto dopłacić 10 zł do grama i mieć coś sprawdzonego
@Kanye__West: dobrze piszesz ale sie nie kloc xd
depresja mi zniknie jak sie najebię bo nie bede pamietal ze mam ją, potem jak bedzie mi odchodził alkohol to bedzie mega depresja, alko jest depresantem, ja to wiem
jednak dla mnie ta kasa to kosmos
@mit-nick: @mit-nick: No racja, kłócić się nie biedę :D
Recepta + konstualcja by Ci wyszła 150 zł
Ziółko z 300 (poprosisz w aptece np o 3-5g)
A na alko ile jednorazowo wydajesz? Może warto spróbować takiego rozwiązania, ale to już jak Ty uważasz.
@Kanye__West: Widze ze musisz sie spieszyc ze spozyciem leku, bo do konca stycznia termin przydatnosci do spozycia. #sokoleoko
Chyba zwiekszyc dawki trzeba do 0,5g/dobe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zastanawia mnie dlaczego lekarz stwierdzil ze odmiana z przewaga pobudzajacej, euforyzujacej sativy Aurora 22/1 bedzie lepsza na pobudzenie potreningowe niz zamulajaca i usypiajaca indica ktora masz obecnie?
Ja stosuje na stany depresyjne i problemy ze snem wlasnie Aurore
@ExtraPensja: Tam już resztka została.
Pani doktor powiedziała, że faktycznie ona jest pobudzająca, ale zaleciła stosować 3-4 h przed spaniem i będzie zamierzony efekt. Bede testował. Rano jak zapalisz z 0.05 to jest realne pobudzenie i zdolność do pracy UMYSŁOWEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
@Kanye__West: Rano to nie wiem, bo jezdze autem do pracy a po tym nie wolno kierowac, ale po robocie jak zapale mniejsza ilosc to na poczatku jest takie jebniecie ujarania ale umysl nie jest zamulony i ogolnie chce sie dzialac i lepsze skupienie przychodzi. Nie jest tak ze nie chce ci sie nic robic czy nawet wstac z krzesla tylko normalnie bierzesz sie za wszystkie czynnosci. No i wlasnie tak po