Wpis z mikrobloga

@niedasieukryc: Zainstaluj powertop (program konsolowy, przy czym ma interfejs tekstowy, a nie komendy - chociaż te drugie też można) i wyłącz oszczędzanie dla karty dźwiękowej i zweryfikuj czy to to.
@niedasieukryc: Zawsze mnie bawi jak Linuxiarze mówią że to dobry system dla większości użytkowników komputerów, a jak sobie przypomnę ile problemów miałem ze swoim Ubuntu, to bym musiał chyba co tydzień do domu rodzinnego wracać jakbym to rodzicom zainstalował XD
@fervi: pewnie jedno i drugie ( ͡º ͜ʖ͡º) ale ja też dołączam do chwaliżali, co chcę odnowić romans z linuxem to wyłażą jakieś problemy. Zawsze inne i zawsze równie pasjonujące...
@fervi: I tu leży pies pogrzebany - z dłubania przy systemie już wyrosłem () Brak chęci i czasu. OS ma działać, jak nie działa, znaczy, że spaprany. Cenię sobie open source, na linuksie świat stoi, ale na desktopie chcę mieć spokój, nawet kosztem braku możliwości ustawienia koloru kropki kończącej zdanie w terminalu ;)
@RAAAKEZ: jak to jest pierdoła i to łatwo wyłączyć. Tak a potem się dziwisz czemu na Linuxie tak zajebiście i oszczędnie działa sprzęt na baterii - no bo nawet potrafi wyłączać kartę dźwiękową kiedy nie jest używana. Więc wiesz - to jest feature a jak kogoś boli strzelanie to może to łatwo wyłączyć albo ustawić aby działo się to jedynie na baterii. Linux to jest system jak mają w teleskopie hubble