Wpis z mikrobloga

@A_R_P: Jaka druga dziewczyna? :O

-> W sumie chodzi o to, że przychodzi mój boy z pizzą
-> stereotypowo mówię, że nie mam kasy (nawiązując do mema segz za pizzę)
-> zamiast zegzu za pizzę on proponuje, że karą będzie życie z nim do końca (wiesz, jako związek)
-> a ja mówię, że to jednak zbyt wiele i wolę już zapłacić niż męczyć się z nim do końca

Coś w tym
@A_R_P: Dalej są tam różowe włosy, jednak to był pierwszy obrazek więc za dużo flamastra poleciało ;p

W sumie, wiem że komiks wygląda jakby prosto z ASP poleciał, ale niestety nie mam wykształcenia artystycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wmw987: Jako znany ekonomista i elita narodu polskiego (mam na to dokument, wystarczyło zrobić krótki quiz i zapłacić za wydruk dokumentu, ale jest to pełnoprawny certyfikat) - wiem, że związek z tym osobnikiem może mi zagwarantować stałą dostawę żywności (która realnie kosztuje). Co będzie dużą oszczędnością w skali reszty życia.

Niepowiązanym faktem jest to, że częściej to ja kupuję pizzę i jej mniej zjadam, jednak wyobraź sobie co by było gdybym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wrrronika: Czyli jesteś z nim żeby w razie czego kupował Ci żarcie. Jednak oboje wiemy, że rozumiesz różnice między motylkami a burczeniem w brzuchu.