Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
W piątym dniu organizm się uspokoił, ale w głowie jeszcze myśli krążą za alkoholem.

Pierwszy to były zlewne poty ból kolana spanie po 15 minut chwilka pobudki i ponownie. Drugi podobnie.. trzecim duża chęć powrotu do picia zastąpiona ciągłym zajadaniem się różnymi owocami (aby nie przytyć). Czwarty dzień w pracy to nie było problemu .. zwykły dzień w pracy.. Dziś spałem ok 5h i 30 minut (czuje się w miare wyspany) .. Plan na dziś: Zajadajać się owocami.. czułem ciągłe.. bo małe porcje brałem . przyjemność w brzuchu i to utrzymywałem. Myśli do alko wtedy słabną. Żadnych leków nie brałem póki co (dobrze mieć ponoć ibupar, tani (4zl 10 tab.) z rossmanna lek przeciwbólowy, przeciw gorączkowy i przeciwzapalny).

#alkoholizm #pomoc
  • 6
@missolza działaj na 24h, dziś nie pijesz i tylko to jest ważne a jutro się zobaczy, ważne jest dziś i następne godziny bo tylko na nie masz realny wpływ. Nie katuj się myślami że już nigdy nic, tylko 24h. I tak codziennie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@missolza Walcz o siebie. Myśl pozytywnie, staraj się zająć czymś głowę. To bardzo ważne aby głowa miała co robić. Patrz na najbliższy czas, co możesz zrobić. Nie myśl co za miesiąc czy będę walił czy nie. Liczy się teraz, że nie pijesz i że najbliższy czas też nie będziesz.
@Morfi_pl: Tobie również Ogromnie Dziękuje! oraz Tobie @DeutscheGesetze za poradę! Dziś luzik, póki co nie ma drgawek, nie ma niepokoju, bóle mięśni ustały.. Przypominam sobie ciągle jak źle uprzednio się czułem i tym się opieram - plus cały czas coś robię jak radziliście wraz z @1964. Także Wam jeszcze raz Dziękuje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)