Wpis z mikrobloga

Generalnie te myjki to straszny syf. Od jakiegoś czasu myję tylko i wyłącznie używając ostatniego programu i spłukuje brud za 2-3zł i auto w miare czyste.

Te woski, nabłyszczenia, aktywna piana itp. to bullshit i nic nie daje, przy myciu tylko ostatnim programem auto wygląda tak samo xdd Czasami tylko jak bardzo brudne auto to jeszcze szyby i alusy szczotką wymyje.
@snickers111a: u mnie otworzyli nową i wszystko super plus przewaga do starej na którą jeździłem, że można płacić kartą. Pojechałem pierwszy raz, myję bok samochodu, że widzę licznik i mam 50 sekund jeszcze.. Koniec. Mówię sobie kurde może źle widziałem, samochód opłukany jest git. Pojechałem kolejny raz i to samo. Więc podziękuję już na starcie, wracam do starej na monety.
@AquilaTimere ta piana coś tam działa nie przesadzaj, tylko to musi chwilę poleżeć żeby chemia zagrała, ja to zawsze robię tak że najpierw za 2 zł pianownica, odczekuje z minutę dwie ale chemia zacznie działać i dopiero mycie zasadnicze i płukanie, woski i inne #!$%@? muje to jak mam więcej drobnych i dobry humor
@snickers111a: Ja jebe, ile Ja się w Poznaniu dobrej myjni naszukałem XD Jedyne co zaakceptowałem w miarę to BŁYSK na Bułgarskiej, jest piana aktywna, można kartą płacić, uchwyty na wycieraczki i tablice jak ktoś na magnes ma, ale kolejki czasami potężne. Sam najpierw spłukuje piasek z auta, piana aktywna, potem szczotka, chyba że lato jest to własna gąbka, spłukiwanie i własnoręczne wysuszanie i auto jak z salonu ( ͡° ͜
@AquilaTimere: farmazonisz. Wosk daje efekt bo woda się skrapla przy deszczu no chyba że masz tak zajechany lakier lub ta myjnia daje za mało tej chemii że efektów nie widać
Ja dodam od siebie że gdy nie ma kolejki za mną to sobie myje swoją gąbką i jest efekt o wiele lepszy niż sama myjka pod cisnieniem