Wpis z mikrobloga

Pięknie jest grać z kolegami gold - platinum mecze (nie rankedy), samemu grając w tę grę niecałe 3 tygodnie xD

Dodatkowo jakieś randomy się do Ciebie prują, że jesteś najgorszym adc z jakim grali, no dziwne, żebym jako totalny świeżak rozwalał graczy z kilkuletnim doświadczeniem xD

Jedyne co mnie pociesza to to, że jak samemu gram to widzę, że istnieją gorsi gracze ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends
  • 3
Pięknie jest grać z kolegami gold - platinum mecze (nie rankedy), samemu grając w tę grę niecałe 3 tygodnie xD


@Tratak: granie ze znajomymi to chyba najlepsze co ta gra daje, a jak jeszcze masz jakichś znajomych zdolnych do critdlestick albo jakieś wombobombo to ciągły banan na twarzy.

Normale mają tak zwichrowane dobieranie że w prawie każdej grze jest jakiś Diament i Silver w jednej drużynie
@Tratak: no niestety ja sam gram z znajomymi co niedawno zaczęli i widzę jak ich braki abusuje zazwyczaj jeden z enemy który jak oni ma 25 lvl ale widzę że gra jak niejeden gold czy plat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to jest totalnie #!$%@? bo raz wrzuca z nimi grę że faktycznie osły grają na osly albo znajdzie się smurf który zamiata, i widzę że ciężko