Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Służba zdrowia. Jak nie masz kupy hajsu to przy poważniejszych schorzeniach możesz sobie dołek wykopać. No i wszelkie McDonaldsy itd. to żarcie dla najuboższych, syf i brud. U nas w Mc pucują każdy stolik, tam wygląda to jak wysypisko śmieci.
@jmuhha: nie bardzo, bo w stanach nie żyję i nie żyłem, wiem tylko tyle ile zdążyłem zobaczyć i usłyszeć od ludzi na miejscu z wizyt biznesowych lub prywatnych po co ważniejszych ośrodkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Ja się nie znam, ale się wypowiem z tego co słyszałem od amerykańców - można wywnioskować, że taki nyc to Warszawa x10, a prowincja to Podkarpacie x10. W miastach przy nabrzeżach jest spoko, a wgłąb rednecki etc.
W samym nyc o bezdomnych i szczurach też słyszałem. Im bliżej Manhattanu i central parku tym fajniejszy jesteś.
@jmuhha: teoretycznie, a praktycznie wizyta za 10 lat xD
Jak mam zajęcia kliniczne w szpitalu i widze tych pacjentów którym polska ochrona zdrowia w żaden sposób nie jest w stanie pomóc z wyjątkiem jakiegoś podtrzymywania gównianego stanu zdrowia, to dostrzegam że wolę zajebista ochronę zdrowia jak w USA pod rygorem bankructwa niż taka umieralnie jak w PL xD
@alex-fortune: A co mi za różnica #!$%@?ć się dlatego, że musiałem czekać 10 lat na wizytę czy dlatego, że za uratowanie życia muszę zapłacić 10000000$. Oba problemy prowadzą do jednego końca, czyli de facto jeden #!$%@?.
Ja #!$%@?, ale #!$%@? z tą służba zdrowia xD i #!$%@? że u nas jest darmowa, skoro nie działa XD


@Sephirionn: I to jak sie wyżej przyznają wcale nie będąc w USA klepią ślepo takie bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)