Wpis z mikrobloga

#ksiazki #wykopksiazkiclub #legimi #audiobook i dla zasięgu #ksiazkiwhoresbane

Szukam polskich kryminałów dostępnych na Legimi ale to co mnie najbardziej interesuje to całe cykle, skupiające się na przestrzeni książek na tym samym bohaterze. Za sobą mam już:

- Mortkę, bezimiennego i Wolskiego W. Chmielarza (Panie Wojciechu, wiem że ma Pan tu konto- czytając "dług honorowy" czułem się jak na tagu #przegryw xD)
- Barnarda Grossa R. Małeckiego
- Marcina Zakrzewskiego M. Gorzki (jp, jak to mnie wciągnęło, sztos! Zwłaszcza że akcja jest osadzona we Wrocławiu więc mam dodatkowa imersje jako mieszkaniec okolicy)

Wiem że długi cykl ma Remigiusz Mróz z Chyłką z tym, że w Legimi lektorem jest kobietą, której nie jestem w stanie słuchać. Tak samo z Bondą (która czyta własne wydania) nie leży mi jej głos i strasznie się męczę. Nazwijcie to jak chcecie ale dla mnie żeński lektor jest duże nie nie. W ogóle najlepiej usiadł mi głos Filipa Kosiora, ma ktoś informacje czy czyta jeszcze jakieś cykle kryminalne?

Od biedy nie pogardzę kryminałem bez cyklu ale jednak lubię się przywiązywać do bohatera i iść z nim dłużej. Co też działa jak miecz obusieczny bo np. jak skończyłem cykl Zakrzewskiego to nastała pustka w moim życiu xd

Czekam na polecajo od mireczków :D
  • 4