Wpis z mikrobloga

Anon ja nie wiem jak to się stało. Mój prapradziadek był chyba śniady. Tak musiało być!

Testy na ojcostwo powinny być przeprowadzane z każdym urodzeniem. Nie ma tu w ogóle mowy o nieufności, po prostu były by jak zwykle testy z krwi czy szczepionki zaraz po urodzeniu. Ile mężczyzn by to uratowało?
#pieklomezczyzn #zwiazki #logikarozowychpaskow #logika #przegryw
gdyzgasnieswiatlo - Anon ja nie wiem jak to się stało. Mój prapradziadek był chyba śn...

źródło: comment_1673559855aArviOR8Xl6rtls3yYtUy7.jpg

Pobierz
  • 49
@qris: "cena jednej ekspertyzy waha się od 200 do 600 euro"

Płaciłem coś ok 1900 pln za sztukę w 2020r, wymaz z mojej paszczy + próbka materiału od dzieciaka.

@gdyzgasnieswiatlo: da radę zrobić zaraz po urodzeniu. Laby w PL robią na podstawie bardzo różnych próbek materiału genetycznego, matka i dziecko nawet nie będą wiedzieć. I tak jak napisałem, jak wyjdzie lipa, to na podstawie takiego anonimowego badania wnioskujesz w sądzie
@gdyzgasnieswiatlo: nie ma na to ciśnienia w żadnej sile politycznej na scenie. A gdyby uruchomić taką inicjatywę, któraś ze stron sceny politycznej wzięłaby to na celownik i uwaliła.

Lepiej jest jak jest - chcesz, masz i działa.
ale nie lepiej jakby od razu były musowe? Po co się bawić i wydawać kasę? Cyk test robiony po urodzeniu i mamy jasną sytuację.


@gdyzgasnieswiatlo: Dodam jeszcze jedną perspektywę.

Dzieci mają prawo znać swoich biologicznych rodziców. Ze zwykłej ludzkiej ciekawości i chęci samopoznania. Ale też by wiedzieć na jakie choroby są podatne.
Dzieci mają prawo znać swoich biologicznych rodziców.


@qris: na taki pomysł może wpaść nastolatek, albo ktoś starszy.

ale też by wiedzieć na jakie choroby są podatne.


@qris: to nie tak. Badanie na ojcostwo to nie jest badanie na dziedziczenie chorób. Fakt, można przyjąć że skoro ojciec, stwierdzony, miał jakieś zaburzenie to jest wyższe ryzyko że dziecko także je będzie mieć. Ale badania na choroby genetyczne to zupełnie inne badanie niż