Wpis z mikrobloga

Słuchaj, będę pomagał Ci do końca życia, mojego lub Twojego bo szanuję ludzi i jestem dobrym człowiekiem. Ale mój ojciec to na luzie do dpsu może wylecieć i potem szybko w piach bo to tylko ojciec. Prawdziwa rodzina...

Rodzina, widzisz. Rodzina jest 600 km dalej w małym domku, to dwóch nieporadnych mężczyzn na których można dobrze zarobić, a kto nie lubi pieniędzy.

Wiesz, jednak stary ojciec to same problemy, próbowałem żeby coś nagrywał, cokolwiek...

Nawet okulary dostał. Nic, zero wdzięczności, siedzi, sapie, patrzy nieobecnym wzrokiem, zero kontaktu i jakiejś jnterakcji. Nie było innego wyjścia jak zapakować go w fiata ducato, a potem to już nie wiem bo akurat jak odsłaniałem firankę to przyszedł sms - konkurencja pod bramką. Trzeba działać zdecydowanie.

To są poważne sprawy, a ja jestem poważnym biznesmenem.

#kononowicz
  • 37
@CarefulWithThatAxeEugene: oo z tymi lekami to akurat PROJEKCJA. Ladnie sie to ulozylo czyli masz urojenia co juz udowodnilem i przypisujesz mi wlasne zachowania (branie lekow) jako mechanizm obronny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dawna masz takie zaburzenia umyslowe? Mozesz mowic nie bede sie smial z choroby przeciez.
@CarefulWithThatAxeEugene: 4 raz juz udowodniles ze masz paranoje. Grubo, no ale przeciez nie bede cie "klepal po pleckach i mowil: tak jest jak sobie w glowie wymysliles" bo jedynie utrwalal bym w tobie ta psychoze. A osobie chorej trzeba uswiadamiac to, wiec przynajmniej masz ode mnie dobry uczynek, a zrobisz z tym co chcesz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CarefulWithThatAxeEugene: a propos tego co napisales na poczatku w ostatnim wpisie "Granie głupa: Jeśli przeciw racjom wysuniętym przez przeciwnika nic nie potrafimy znaleźć, z subtelną ironią należy ogłosić swoją niekompetencję" Ty to chyba z majorem w jednej lawce siedziales w szkole a przynajmniej takie sprawiasz wrażenie bo wyjasniam Cie na kazdy sposob XD
@Ivan_Sekal: dobra rysiek, bo niektorzy ludzie nie musza po nocach kasowac komentarzy, stalkowac ludzi itd. wiec ide wlasnie spac. nie produkuj sie juz, bo to nie ma sensu. pamietaj tylko, ze jak w koncu "wyplynie", ze to twoje konto, to screeny z tej dyskusji, beda tu legendarne. jesli beda jakies twarde dowody, ze racji nie mialem, to oczywiscie przeprosze i zwroce honor, bo nie jestem wiejskim kmiotkiem, jak niektorzy tutaj, ok