Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki
Chłop który jest poważny (mało żartuje), mało mówi i woli pracować niż się bawić może być wgl atrakcyjny dla kobiet? Pomijając inne aspekty (6-7/10 z wyglądu, a biedny też nie jestem xd). Lvl 25. Któraś z kolei dziewczyna z którą się spotykam mówi że nie czuje tego czegoś :(
  • 10
@Mwv6: Dla mnie nie byłby atrakcyjny. Że nie jest gadatliwy to akurat spoko, nie lubię zbyt dużo gadać ani jak ktoś pieprzy ciągle mi nad uchem. Pożartować albo pajacować lubię więc po co chłop z kijem w dupie, a do tego jeszcze pracoholik... noo nie. Sama nie imprezuję, ale wolę sobie na chacie po prostu siedzieć, a nie ciągle pracować. xD
@Mwv6: ty dopiero odkryłeś ze laski wolą dynamicznych, a nie zamulaczy? xD poza tym sprawa wygląda tak: jeśli nie jesteś w topce pod względem wyglądu to musisz nadrabiać przez zabawianie, dynamiczność, prowadzenia "ciekawego" życia, wysoki status społeczny lub kase(napisałeś ze masz kase ale laska pewnie nawet o tym nie wie po 1 spotkaniu).

jak jesteś typowym szarym człowiekiem i z wyglądu bliżej 5-6/10 to niestety kaplica. no chyba że mocno zaniżysz