Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@muchatse: to jest tak, że gdy wygra turbo lewica, to wszytko co jest obecnie #!$%@? utrzymują (może poza lizaniem dupy kościołowi), a dojebią drugie tyle swojej #!$%@?.
@Mezomorfix @muchatse: #!$%@?... z poparciem 8% to się będą mogli przyglądać i komentować jak teraz konfederacja, ew. czasem oddać głos, który coś znaczy.

Była szansa żeby PiS zaszachować w 2020 wybierając Trzaskowskiego, ani PiS ani KO (nawet pod rękę z Lewicą) by nie mieli dominacji i musieli się dogadywać, zarówno przed ja i po nadchodzących wyborach, to ludzie z podobnymi jak wy poglądami się tęczy wystraszyli i jedyne co mogą "prawdziwe"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@e_m_p: nie głosowałem na pis, nie mam zamiaru, ale jeśli miałbym wybierać to wolę PiS niż gościa, który lubi mieć różne przedmioty (i nie tylko przedmioty) w dupie. Naprawdę uważasz, że chorą osoba (tak, to choroba) powinna rządzić tym krajem?
nie głosowałem na pis, nie mam zamiaru, ale jeśli miałbym wybierać to wolę PiS niż gościa, który lubi mieć różne przedmioty (i nie tylko przedmioty) w dupie

@zielony_goblin: no ale nie jesteśmy w takiej sytuacji politycznej, żeby cie ktoś zmuszał ¯\_(ツ)_/¯ Mnie nie interesuje co sobie polityk wsadza w dupe, bo to słabe kryterium moim zdaniem - pewnie byś się zdziwił jakie praktyki mają co po niektórzy konserwatyści w tych tematach.
@e_m_p Biedroń wybił się tylko dlatego że jest gejem. I z tego jest znany. Bo sam nie potrafię sobie przypomnieć żadnego jego postulatu. Kojarzę go tylko z powodu orientacji.
@zielony_goblin @Mezomorfix : Powtarzam, to jest jeden pryszcz w opozycji i są inne wybory. Czy tak się wybił? w prezydenckich dostał jakieś 1/3 głosów lewicy, więc nie róbcie z niego jakiegoś sprawnego polityka. Sprawdźcie sobie ostatnie artykuły o lewicy i ile razy pada tam słowo Biedroń.
@kurczok: Nie głosuje za lewicą, nawet jej nie lubie, ale twierdzenie, że lewica jest gorsza od tego pomiotu piekielnego który #!$%@? nam prawo, gospodarke, społeczeństwo, polityke zagraniczną, układy wewnętrzne jest XDDDD