Wpis z mikrobloga

#warszawa
w tym mieście nic nie działa
nawet metro w korkach stoi xD
czas przejazdu miedzy polibudą a centrum 20 minut lekko. Nikt nawet się nie pokusi o komunikat co się dzieje i ile to potrwa. Człowiek może by wysiadł itd itp a tak stoi i traci czas.
  • 9
@wuwuzela1: Nawet by mi się nie chciało do metra schodzić żeby jedną stację podjechać, wolałbym z buta iść


@beer_man: wsiadłem znacznie wcześniej, tu się pojawił zator. No ale po co informować pasażera, że zaraz będzie w doopie. Jeszcze by wysiadł i poszedł piechotą....
@wuwuzela1 #!$%@? Pani. Nie jestem fanem Trzaskowskiego ale w Wawie mieszkam całe życie i powiedz mi proszę co tu aż tak nie działa? Że raz na jakiś czas coś się z metrem stanie?
@czuczer: Co nie działa?

A no te barany klepneły łącznik miedzy M1 i M2 z dwuktornie za małą przepustowością..... klepneli gówno i by je tuszować teraz katuja ludzi komunikatami by #!$%@? 4x dłuższa trasą do przesiadki, na około....

Co nie działą? Zero komunikacji do pasażera gdy pociąg stoi i nie jedzie i #!$%@? wie co sie dzieje.

Co nie działą, remontowane wielokrotnie krakowskie, odwalona za każdym razem lipa i nawierzchnia jakby
@wuwuzela1:

Remonty drogowe zamiast robić w wakacje zaczeli wtedy gdy wakacje się skonczyły a populacja po powrotach studentach i powrotach wakacyjnych


ale pijesz do #!$%@? puławskiej, spacerowej, belwederskiej czy sobieskiego?
a może gagarina?

no chyba, że masz na myśli wolska?
albo ... dobra dalej mi się nie chce wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wuwuzela1: gdyby całe państwo działało jak stolica to naprawdę by było wspaniale


@pawelczixd: oby nie. W tym mieście nic nie działa jak potrzeba oprócz przelewów na konta feudalnej kasty urzędasów i całych tabunów ciepłych posadek.

@wuwuzela1: XD narzekać na Warszawę może tylko ktoś kto nigdy nie mieszkał w innym mieście