Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? te artykuły. Co tydzien to samo ,ze juz teraz w tym momencie juz gospodarka rosji hamuje juz kryzys juz jest bieda. I tak do usrania co tydzien te same artykuly. Ludzie zrozumcie, ze rosja ma w #!$%@? hajsu zaoszczeone na wojne plus ciagle zarabiaja na surowcach. Znacznie mniej ale to nadal sa dziesiatki miliardow dolarow. Rosja nie bedzie inwestowac w ludzi, szpitale czy cos. Predzej ukraina sie wysprzegli z pieniedzy niz rosja.
#rosja #wojna #ukraina
Pobierz Xolan - Jak mnie #!$%@? te artykuły. Co tydzien to samo ,ze juz teraz w tym momencie ...
źródło: comment_1673544997zJ8ocNdMELZyeiFtncvaaZ.jpg
  • 14
@Xolan: wp i inne portale stosują tą samą taktykę w różnych innych tematach. To norma tam.

Ukraina już nie istnieje bez pomocy zachodu i USA. Rosja padnie, nie mają szans w wojnie materiałowej z USA i Europą. Nie dorastają nam nawet do pięt.
@Xolan: Jak tam ksonar? Teczki już założone? Użytkownicy już pod obserwacją?

Co ty nam będziesz gadał o gospodarce? Kolos na glinianych nogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@soroz30: przecież cały czas w niej są, choć jeszcze nawet nie ubrani. Pentagon, Prezydent USA mówią, że nie pozwolą rosji wygrać tej wojny. Sekretarz NATO mówi to samo. UE mówi to samo. Nikt Ukrainy nie zostawi, rosja jest w ciemnej dupie tylko udają że tego nie widzą.
@soroz30: to nie są hasełka, to są fakty. Nie można pozwolić wygrać rosji, bo to sprowadzi się tylko do jeszcze większego konfliktu za 5-10 lat i cena jaką musielibyśmy zapłacić byłaby dużo, dużo wyższa. Trzeba ich sprowadzić do poziomu gruntu tu i teraz. I wszystko idzie zgodnie z planem.
@soroz30: przecież było kilka miesięcy ofensyw. Nie da się cały czas atakować. Oczywiście, że idzie zgodnie z planem, rosjanie nie są w stanie atakować poza naprawdę wąskimi odcinkami frontu, a i tam nie dają rady jak np. pod Wuhłedarem.
@Xolan: Mnie #!$%@? powielanie kretyńskich fejków. Jeszcze wczoraj jakiś chłop mi linkował, że ukraińscy piloci są szkoleni na A-10 xDDD

Jako źródło info o tym, że jakiś typ na Ukrainie postawił kompa z VRem i joystickiem i na tym kompie jakąś grę-symulator.

A teraz co drugi dzień wybija tutaj jakieś info "zleakowane" na Twitterze te kilka miesięcy temu a to o samolotach, a to o czołgach, a to o czymś, że