Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od jakiegoś czasu, raz na miesiąc lub dwa dostaje przesyłkę, która wygląda jak zamawiana na #aliexpress

Sprawa wygląda tak, że nie jest to żadna zamowiona tam paczka. Mam wrażenie, że któryś ze sprzedawców wysyła mi coś za friko.

Ale co jest w środku koperty? Ano takie pierdoły jak: karta jakiegoś piłkarza, amulet, bransoletka, talizman itp.

Dzisiaj dostałem bransoletkę.

Spotkał się ktoś z was z czymś takim?
Pobierz jalop - Od jakiegoś czasu, raz na miesiąc lub dwa dostaje przesyłkę, która wygląda ja...
źródło: comment_1673543862tawF1I93cg98dmdBTvsGFK.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jalop: no teraz to tez moj adres, ale nie wiecej mi juz nie dali. Moze sie zakochal w tobie. Mi kiedys chonczyk pisal wiadomości zaczynajac od "Kochanie" "Ukochany"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: jak to jak? w statystykach ma później ileś tam "zadowolonych klientów" Sprawna i szybka obsługa, brak reklamacji. Wiarygodny sprzedawca!

@marek-sisey-tymoszczuk: tych paczek nie ma na Ali, nie ma żadnych informacji o nich
@jalop: Sprzedający robi zamówienie z fejkowego konta na Twoje dane i wbija tracking do Ali, Ali widzi po trackingu że przesyłka wysłana i odebrana. Sprzedający wystawia sobie z fejkowego konta opinię 5/5 wszystko ok polecam.