Wpis z mikrobloga

Mirasy kupiłem ostatnio tester perfum Rochas Moustache EDP (125ml vol. 78 batch code 04M05L176) na stronie izapachy.pl no i zostałem rozczarowany ich parametrami ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ponad miesiąc temu kupowałem na stronie perfuforum od użytkownika Rochinho dekant tych perfum no i parametry były znacząco lepsze. Przy 4 psiknięciach zapach był wyczuwalny przez 4h i naprawdę długo na ubraniach. Przy testerze muszę psiknąć się 6 razy żeby czuć coś po kilku godzinach XD.

Wie ktoś czym to może być spowodwane? Słaby batch mi się trafił, perfumy były źle przechowywane, czy może jest jakaś różnica między testerem a normalną wersją? Da się coś z tym zrobić, czy mam się kąpać w nich, aż do następnej buteleczki XD?

Swoją drogą przepiękny zapach. Nawet jeśli przyszły reformulację to i tak będę je nałogowo kupować na okres jesienno-zimowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
okoskoko - Mirasy kupiłem ostatnio tester perfum Rochas Moustache EDP (125ml vol. 78 ...

źródło: comment_1673542908m1JdhE2MsRQZDOvg8sBuUN.jpg

Pobierz
  • 5
@okoskoko: 6 razy to nie jest jakoś specjalnie dużo - raczej napisałbym, że to średnia aplikacja.

Nie ma różnicy między testerem a produktem w zapachu.

Może masz starszy batch w dekancie, bo latały tu opinie, że ostatnie wypusty pogorszyły się pod tym względem.