Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO Proszę o informację w jaki sposób wycofać zgody marketingowe.Do tej pory byłem bardzo zadowolony z usług banku PKO aż do dzisiaj. Wczoraj zadzwonił do mnie przedstawiciel banku z informacją, że kończy mi się ubezpieczenie nieruchomości... Poprosiłem aby skontaktował się ze mną dzisiaj o godzinie 17. Dzisiaj od godziny 10:48 mam co kilka minut połączenie z banku w sprawie ubezpieczenia. Miałem zamiar przedłużyc ubezpieczenie ale PKO tak mnie zniechęciło, że szukam kontaktu do jakiegoś wykopowego agenta. Interesuje mnie ubezpieczenie nieruchomości oraz OC w życiu prywatnym dla mnie i moich bliskich.
#pkobp #ubezpieczenia
  • 3
@tezet627, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do rozważenia swojej decyzji i skontaktowania się w tej sprawie z naszą infolinią.
Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas ofert, możesz wyrazić sprzeciw wobec marketingu. Najszybciej zrobisz to w IKO - należy kliknąć w swoje inicjały, wybrać Moje dane, następnie Zgody marketingowe oraz Edytuj. Na samym dole jest sekcja Sprzeciw wobec marketingu. Należy kliknąć link Rozwiń pełną treść, zaznaczyć pole, kliknąć kafel Zapisz oraz zatwierdzić