Wpis z mikrobloga

#metal #thrashmetal
#cultowe (1053/1000)

Anthrax - Keep in the Family z płyty Persistence of Time (1990)

Przez pierwsze 1000 nie było Anthraxu ani razu, a w dogrywce już drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie to w czasach kiedy najbardziej chłonąłem muzykę, zabrałem się za nich od dupy strony, czyli od środka dyskografii, czyli od niespójnych, słabszych płyt, z eksperymentami, z miszmaszem styli od thrashu, heavy, przez groove, aż po hard rock. No zbyt to wszystko było dla mnie chaotyczne, do tego miałem odczucie jakiejś takiej głupkowatości, jak Acid Drinkers na początku dyskografii.

Płyty do 1990, czyli do tej którą się dziś dzielę, okazały się być jednak bardziej rasowe i spójne (pomijając że w XXI wieku też mieli momenty). Pewnie wleci coś gdzieś kiedyś z samych początków :)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #thrashmetal
#cultowe (1053/1000)

Anthrax - Keep in the Famil...
  • 1