Wpis z mikrobloga

Moja paka wreszcie dotarła i jest wspaniała!
Nadawca mojej paczki @Pieron spisał się znakomicie.

Dostałem:
-sportowy komin, który na pewno bardzo mi się przyda
-piłki do żonglerki wyglądające jak brukselki
-kawę i herbatę
Oraz masę angielskich i nie tylko pyszności.

Już nie mogę się doczekać, zjedzenia tego wszystkiego. Co prawda miałem ograniczać słodycze, ale odstawię te plany na później ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wiele z tych łakoci jest niedostępnych w Polsce, więc odbędę niezwykłą podróż po smakołykach z Anglii. Herbata z Yorkshire przypomniała mi te kilka miesięcy, które tam spędziłem.

Nadawca nie dość, że wszystko pięknie zapakował, to jeszcze oprócz listu dołączył do wielu prezentów karteczki z krótkimi opisami co to jest!
Co do treści listu widzę, że głęboko grzebałeś w moim profilu skoro odnalazłeś mój wpis, który skomentowałeś. Mamy więcej wspólnego niż mogłoby się na początku wydawać. Ciekawym smaczkiem jest to, że wspominasz o książce "Hyperion" a ja trzy dni temu skończyłem ją czytać.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to wylosowaliśmy siebie nawzajem. Ja przygotowałem paczkę dla niego, on dla mnie xD

@Pieron dzięki za paczkę i list, świetnie się spisałeś, zadanie nie było łatwe.

#pokapake #wykopaka
Pobierz Tosiek14 - Moja paka wreszcie dotarła i jest wspaniała!
Nadawca mojej paczki @Pieron...
źródło: comment_1673539390fzvd9L7E49bQ9evH8BsapI.jpg
  • 4
@Tosiek14 @visez powinny być do kupienia w polskim odpowiedniku poundland - zwie się to dealz. Do paczki trafiły bo nie tylko są całkiem fajne i jest to tradycyjny element brytyjskiego śniadania, ale również zawierały najwięcej powietrza więc posłużyły jako jadalny wypełniacz/zabezpieczenie paczki ( ͡º ͜ʖ͡º)