Wpis z mikrobloga

No to jest jakaś patologia, chciałem zakupić radio do VW polo, otóż facet który jest w pobliżu ma radio, ale nie ma kodu, dodam że ze swojego auta wymontował, więc chciałem sprawdzić czy jest ten durny kod do radia w dokumentach z passata, sprawdzam w tej książce do radia (chyba 510) i tam pisze, że w celu otrzymania kodu kontaktować się z VW...
Czy nie ma gdzieś jakieś nalepki czy coś w samochodzie gdzie byłby ten kod? Facet nadal ma to auto (co mi chce sprzedać radio)

#caraudio #volkswagen #motoryzacja #samochody #pytanie #elektronika
Pobierz Perke - No to jest jakaś patologia, chciałem zakupić radio do VW polo, otóż facet któ...
źródło: comment_1673536441ulqjHXb5mKgGOJulJ2AF97.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Perke: powinien mieć w papierach, w aucie raczej nie będzie z tym naklejki.
Sprawdź może jest w sieci generator kodów na podstawie S/N. Nie wiem czy VW tak pójdzie ale starsze inne marki się dało w ten sposób.
@Perke: też kiedyś szukałem i może nie mieć kodu, bo radia są przypisane do auta i proszą o kod dopiero jak wykryją inne auto.

Na plus - rozkodują ci to zdalnie przez allegro/olx
@Perke: Pamietam jak znajomego z pracy odwoziłem do domu i następnego dnia się go pytali jak się ze mną jechało. I taki zadowolony opowiadał ze super dzieciństwo mu się przypomniało bo jego wujek miał takiego… z tym ze on był ode mnie 10 lat starszy