Wpis z mikrobloga

Tak średnio im to idzie bo już styczeń mamy a platformy jeszcze nie ma.
Sądze że po dzisiejszym newsie Comarch powinien spiąć poślady i ruszyć czym prędzej bo jest okazja na przejęcie choc część sprzedawców i klientów z upadającego #shopee i stać sie prawdziwą i realną konkurencją dla #allegro w handlu internetowym.
Comarch ma w zasadzie chyba wszystko by móc rzucić prawdziwe wyzwanie naszemu monopoliście
Zna polski rynek, ma dostęp do niewolników znaczy stażystów z IT # heheszki ,stać ich i mają koneksje w biznesie mogące pomóc w rozruchu.
Tylko coś sie nie śpieszą z tym #wszystko #wszystkopl
Hej. #programista15k. Pracuje ktoś z was w Comarch nad ta platformą?
https://www.wszystko.pl
4pietrowydrapaczchmur - Tak średnio im to idzie bo już styczeń mamy a platformy jeszc...

źródło: comment_16735340849PMPtWNBhhyGR9XehAutzv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: Już to widze jak ten dzban Filipiak bedzie coś robił za darmo, tam bedą prowizje jeszcze gorze jak na allegro, oczywiście nie na start ale za jakies pól roku zobaczysz co się bedzie działo. wszystko.pl się zawinie jeszcze szybciej niż shoppe.
  • Odpowiedz
  • 0
@11262 ale to już jest na rynku od wielu lat. Tylko ruchu tam nie ma za bardzo. W swoim czasie przybywało im mocno produktów bo można było automatycznie jakoś z Optimy wystawiać produkty i to się jakoś tam synchronizowało.
  • Odpowiedz
@StaryPijanyWyjadacz: ale nie musi byc wcale jakichś unikalnych rzeczy
Ja np na Shopee kupowałem od tego samego sprzedawcy co na Allegro ale z racji niższych opłat mógl wystawiać taniej i chociaż ostatnimi czasy trzeba było złożyć zamówienie za 29zł by uzyskać darmowa dostawę to i tak jest to mniejsza kwota niż 45 jaką ma obecnie Allegro.

za jakies pól roku zobaczysz


@11262: to by sie zgadzało bo podobno platfoprma juz
  • Odpowiedz