Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Hissis
==============================================
No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

Pozdrawiam serdecznie dobrych ludzi którzy mnie pozdrawiają i cierpią wraz ze mną z powodu tej rozłąki okrutnej. Pozdrawiam też tych, którzy się prują na internecie do mnie, pomawiają i obrażają ale nie przekręcają nicku, bo to wspaniałe są również osoby i na ich garbie jeszcze daleko zamierzam dojechać w swojej karierze.Życzę dla was w Nowym Roku dużo pieniędzy, bo lepiej mieć pieniądze niż ich nie mieć, wiadomka o co chodzi mordy.
No i kto się chce trzymać niech się trzyma, jak ktoś nie chce to może się puścić, bo wolność jest i można robić co kto sobie uważa za słuszne. Jak już o wolności mówimy, to ja nie powinienem na ten temat się wypowiadać akurat, także to tyle, si ju lejter aligejter
z fartem
#narkotykizawszespoko #nowyrok #zyczenia #oswiadczenie
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 3