Wpis z mikrobloga

Nasza kochana użytkowniczka @Filippa zamierza zebrać 300 osób z wykopu (jeśli nikt tego nie zrobimy to zrobimy to my, wykopki #pdk), głównie mirabelek, które staną w obronie GROOMOWANEJ w SCRUMIE 18-letniej Roksany Węgiel przez manipulującego i wykorzystującego młode kobiety, 27-latka

Brawa dla Fillipa, w koncu ktoś ma odwagę przeciwstawić się okrutnemu i niedziałającemu Scrumowi i walkę z groomingiem czy tam innym planingiem

Pobierz P.....c - Nasza kochana użytkowniczka @Filippa zamierza zebrać 300 osób z wykopu (jeś...
źródło: comment_1673523093yMJUYjdWAuvsipXX0IXC7U.jpg
  • 26
@Pozytywny_gosc
Jeżeli masz 30 lat i polujesz na 18 latki które są dorosłe i mogą samodecydować o sobie to co mi do tego?
Jeżeli romantyzujesz łapanie małolat bez ukończonej szkoły, zależnych od rodziców a w najgorszym przypadku gdy taka zajdzie w tobą w ciążę, zważywszy, na to, że nie ma dostępu do aborcji w tym kraju, no to pozostaje ci współczuć.
Weź pod uwagę przepaść mentalną więc raczej przyszłościowy związek to to
le wszystko wskazuje na to że niedługo to się zmieni


@radzioso532: Niestety ale muszę Cię zmartwić. Bardzo ciężko będzie cofnąć obecne prawo, a już o liberalizacji można tylko pomarzyć. PIS wcale nie przegra tak mocno, a jeszcze nie zapominajmy o pisowskim TK i pisowskim prezydencie.
w najgorszym przypadku gdy taka zajdzie w tobą w ciążę, zważywszy, na to, że nie ma dostępu do aborcji w tym kraju, no to pozostaje ci współczuć.


@Filippa: gdyby tylko istniało coś takiego, jak antykoncepcja...
@puszkapandory: Zdziwisz się co może zrobić rząd jeśli ministrowie będą jego. Ustawa to nie wszystko. Na szczęście w Polsce nie trzeba zmieniać konstytucji żeby aborcja była legalna. W dodatku aborcja może być nielegalna, ale tabletki poronne będą legalne. Absurd? Tak, ale to możliwe wprowadzić takie zmiany że kupisz te tabletki w aptekach.
@radzioso532: Zdaje sobie z tego sprawę i bardzo bym chciał, żeby znaleziono rozwiązania, ale zwracam uwagę na liczne ograniczenia. Nie wszystko jest aż tak oczywiste, tym bardziej, że opozycja będzie podzielona i z raczej niewielką przewagą.

Ponoć w Niemczech odstąpiono po prostu od ścigania za aborcję i może to byłaby droga dla nas.
@Filippa:

To uczucie gdy nie umiesz odróżnić 15 latki od 18 latki i nie widzisz różnicy w związku z nieletnią małolatą, która nie napisała nawet matury


Ignorancie, to naturalne że samiec szuka młodszej samicy. Wiesz, że jakieś 75-83% facetów na portalach społecznościowych umówiłoby się właśnie na stosunek z ładną 13-15 latkom? I to faceci po 30/40+, a ty coś wyjeżdzasz, że wiek 18lat vs 27 to jakaś przesada, chyba kogoś mocno
@Propagidator Skąd te dane? W jaki sposób to jest normalne? Ile dzieci wyruchałeś?

Raczej normalizowana jest seksualizacja dzieci. Twój przykład z 13 latkami jest obrzydliwy, zalecam się przebadać
@Filippa: Interesuję się psychologią/socjologią. Tydzień temu np. wrzucałem na moim profilu do czego prowadzi wylew 'spermiarzy' na profilach społecznościowych. Tak samo kiedyś robiłem test i wrzuciłem zdjęcie jakiejś 11 letniej dziewczynki (normalne bez kontekstu seksualnego) jedynie w wieku dałem fałszywą informację, że ma 15 - mimo, że kompletnie na taką nie wyglądała, nawet młodziej niż faktycznie miała.

Wystarczyło zobaczyć jakie wiadomości, oraz o jakim kontekscie wypisują faceci mimo, że 90% wiedziało,
@Propagidator

Czyli mniej więcej jakieś 75-83% jest według waszej retoryki 'pedofilami'?


Fajne statystyki, takie z dupy wyjęte, ile osób było "badanych"?
Nie wiem jak ciężkie w twojej głowie procesy myślowe musiały zajść, żeby gloryfikować ruchanie się z 10 latkami, swoją drogą niezły self report, skąd takie zdjęcie masz? Niezły tupet trzeba mieć, żeby wstawiać czyjeś zdjęcie na portal randkowy xD
Sam sobie teraz wystawiłeś złą łatkę, nie zdziw się jak policja do