Wpis z mikrobloga

@AgentGRU:
Chłopa R.Węgiel jest bogatym raperem i pisarzem piosenek? A co on napisal? Jakie ma dochody? Jaki ma samochód, domy? Proszę o informację bo ja nie wiem ale widać Ty tak.

R.Węgiel sama w sobie jest już pewnie tak bogata że ma w życiu wszystko co chce, a ponadto ma w zasięgu większość facetów i jakby chciała to by sobie znalazła kogoś bogatego o wyglądzie CHADA. Bez problemu. A wybrałą sobie
@cebularz_szkorbutnikowy:

Od 2021 roku wydaje kawałki pod pseudonimem Ratel. Na swoim koncie ma współprace z takimi artystami jak Siles i Gverilla. Jego dotychczas najpopularniejszy utwór to nagrany w duecie z Małymi Miastami singiel „Biała Sukienka”. Na co dzień jednak nie tylko tworzy własne piosenki, ale przede wszystkim spełnia się jako songwriter. Razem z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą autorsko-kompozytorsko-producencki team o nazwie Wolf House. Z ich usług skorzystała już plejada
@AgentGRU: A czemu nie znalazła sobie kogos bogatego o wyglądzie Chada?
Siles, Gvirella, Ratel 0 nikogo nie znam xd
Biała sukienka, nigdy nie słyszałem, na YT nawet nie mozna znaleźć

Ja też sobie moge nagrywac na YT kawałki.

Wolf House - nawet w google tego nie można znaleźć xd

#!$%@? nie biznesmen
@AgentGRU: Sufit wam się po prostu zawaliłby na łby bo Roksanka sobie wybrała faceta który ma zarówno niski status społeczny jak i kiepski wygląd biorac pod uwage jej możliwości. Bo ona ma możliwości na dużo lepsze partie niz ten jakis kevin. i okaząło się, że nie jest hipergamiczna, a i tak probujecie robic fikołki ze jest xd