Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze. Razem z moją dziewczyną, której nie ma na zdjęciu, będziemy przez kilka miesięcy zwiedzać całą Polskę. Naszą podróż zaczynamy w Częstochowie. Nie mamy z góry ustalonego planu podróży no bo po co? Na bieżąco będziemy decydować gdzie pojedziemy w dalszej kolejności w zależności również od działań policji.

Gdyby ktoś chciał śledzić nasze przygody to zapraszam do obserwacji tagu - > #zabawawchowanego
Możesz również zaplusować pierwszy komentarz. Wtedy będę wolał Ciebie pod kolejnymi postami.

Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji. Praktyczne porady, ceny na miejscu, ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc, nasze przygody, sposoby ukrycia się przed policją? No i z jaką częstotliwością chcecie aby wrzucał posty i wolał Was?

Zapraszam również do obserwacji naszych profili w social mediach. Tam relacjonujemy na bieżąco.
#podroze #natura #wycieczka #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania #bezplanu #pdk #heheszki
Pobierz KemezrpAkwils - Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podró...
źródło: comment_1673513217Xdxy2WVcu03hRCqWwDlimm.jpg
  • 39
@KemezrpAkwils: O mistrz polski zabawy w chowanego ! Swoją drogą wiadomo co u niego, bo moim zdaniem sprawa jest do umorzenia skoro można rozwalić dwa piętra granatnikiem w komendzie głównej i nie ponieść za to konsekwencji.
@KemezrpAkwils: Ja mam kilka pytan:
1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek w Polsce nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych? To tak jakby o Egipcie napisac, ze zwiedzalo sie Afryke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Czemu sie atencjujesz na IG, fejsie i zydrurze zamiast cieszyc podroza?
3. Czemu wygladasz jak Jacek, a piszesz jak mongoł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)