Wpis z mikrobloga

Co to jest dźwignia i dlaczego wszyscy mi mówią żebym tego nie dotykał? Mam trochę pieniędzy w krypto utopione i chciałbym się odbić bo od pół roku czekam żeby wyjść na zero bo jestem -46% łącznie. Podobno ta dźwignia i obstawianie spadków/wzrostów daje szybkie możliwości na zarobek. Straty nie biorę pod uwagę. #kryptowaluty #inwestycje
  • 23
Co to jest dźwignia


@tylkoocosspytam: przelewasz krypto na specjalny portfel (powiedz jakie krypto to ci powiem adres jak nie potrafisz znaleźć) i potem jak poszło zgodnie z tym co obstawiłeś to dostajesz zyski. Ogólnie to nie kumam czemu ci to ktoś odradzał na tym idzie zbijać miliony dziennie pierdząc w stołek.
@WhiskeyIHaze: Kupiłem Origin bo mi ktoś doradził jestem teraz -46% w plecy, teraz w dołku dokupiłem ethernum i bitcoina i te zaczynaja być na plusie. Ogólnie nie umiem w te krypto w ogóle bo kupowałem wszystko na revolucie. Teraz mam kilkanaście tygodni wolne od pracy siedzę całe dnie na tel albo kompie i myśle żeby se nie pograć tak jak inni na spadkach albo wzrostach ale nie umiem tego robić.
Kupiłem Origin bo mi ktoś doradził jestem teraz -46% w plecy,

Ogólnie nie umiem w te krypto w ogóle bo kupowałem wszystko na revolucie.

myśle żeby se nie pograć tak jak inni na spadkach albo wzrostach ale nie umiem tego robić.


@tylkoocosspytam: dlatego lepiej ten hajs przelej na jakąś fundacje. Przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek.
@WhiskeyIHaze: A jak ta fundacja straci? To co? Wszyscy będą w plecy a tak to sobie jakiś inwestor porucha eksluzywną prostytutkę w prestiżowym hotelu to prawie jak ja bym ja bym ją tam ruchal No bo przecież mój hajs
A jak ta fundacja straci? To co? Wszyscy będą w plecy a tak to sobie jakiś inwestor porucha eksluzywną prostytutkę w prestiżowym hotelu to prawie jak ja bym ja bym ją tam ruchal No bo przecież mój hajs


@tylkoocosspytam: to dawaj btc tutaj: 3MrZBMD2CoJP8A7CN9cn32Znr2VoATStfn
Wyrucham jakąś i nawet Ci zdam relację i prześle foto.