Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dla mnie jesteś jak Kaja Godek.


@Vanderwill: #!$%@? co za porównanie. Nikt im rodzić na kazał- zrobili to świadomie. Porównanie więc z dupy.

A wracając do tematu- pewnie założyli, że jak on dział radę w życiu to i one dadzą. #!$%@? wiesz jakie było jego życie i jakie będzie tych dzieci więc jakim prawem chcesz im zabraniać?

@To_ja_moze_pozamiatam: bo wiekszosc ludzi juz tak ma ze lubia sie innym #!$%@? w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanderwill: weź się rozpędź i przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i zadaj sobie pytanie po jaką cholerę się mnie pytasz o to czym wiem, z czym się wiąże niskorosłość i czemu miałbym niby myśleć że to tylko niski wzrost (tak wiem, problemy z sercem, średnio się umiera kilkanaście lat szybciej).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lentylka: czemu mi to uświadamiasz, co to ma wspólnego z moim komentarzem?

Jedyne co wam mówię, że wy macie gdzie indziej granicę. Dla kogoś innego to jest wasza egzystencja będzie na tyle marna, że waszym rodzicom by zakazał robienia was. Tylko tyle wam przekazuję, jak się z tym czujecie wasza rzecz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamKarolczak02137: taki jesteś rozsądny i rozważny, że nie odpowiedziałeś na pytania. Ile mają mieć majątku? Albo ile pensji? Co jak zbiednieją w trakcie ciąży? Albo po porodzie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamKarolczak02137: na jakiej podstawie wyliczyłeś tę kwotę?

Mam nadzieję, że z tej rozmowy to chociaż będziesz miał minimum refleksji w głowie bo się zapowiadają płytkie odpowiedzi od Ciebie
#!$%@? co za porównanie. Nikt im rodzić na kazał- zrobili to świadomie. Porównanie więc z dupy.


@To_ja_moze_pozamiatam: Jest jeszcze, istotniejsza niż rodziców, perspektywa dzieci. Tym niepełnosprawnym dzieciom kazano się urodzić.

A wracając do tematu- pewnie założyli, że jak on dział radę w życiu to i one dadzą. #!$%@? wiesz jakie było jego życie i jakie będzie tych dzieci więc jakim prawem chcesz im zabraniać?


Nie wiemy jakie będzie życie tych dzieci,