Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakieś pomysły jak naprostowac zegar biologiczny? Ciężko mi przychodzi zasnąć o ludzkiej porze, a bezrobocie pomaga w tej kwestii xD Pytać lekarza o leki nasenne na następne kilka dni?
  • 16
@carpemfdiem musisz się porządnie zmęczyć w ciągu dnia np jakimś sportem, zaśniesz wcześnie. Potem z rana jak wstaniesz to od razu coś zjedz. Powtarzać do skutku, podobno skuteczne
@carpemfdiem: been there done that. trzymam kciuki! Ja leki dostałam ale po nich czuję się rano jak gówno,
z mojej perspektywy adehadowca:

Musisz się zmusić i nie zasnac nad ranem, cały dzień będziesz #!$%@?, ale jak wytrzymasz etap w którym będą ci się oczy zamykały to już wytrzymasz do wieczora


u mnie było tak że jak przetrzymałam do wczesnego 19 wieczora, to dalej trzymałam do 4 rano xD

musisz się porządnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carpemfdiem: Cykl dobowy działa na światło. Zatem wieczorem przygaszone światła i żadnych ekranów 2h przed snem oraz wstawanie zawsze o tej samej porze (niezależnie od tego, kiedy zasnąłeś) i w ciągu pół godziny od obudzenia się wystawienie się na światło dzienne nie przez szybę. W słoneczny dzień wystarczy kilka minut, w pochmurny zimą potrzeba pół godziny. Przez szybę nie działa tak dobrze - jest za słabe i musi być z góry,