Wpis z mikrobloga

Będąc u rodziny na święta oglądałem z bratanicą Harrego Pottera. Bratanica zajarana, ja zajarany, że mała jara się tym, czym ja się jaralem w młodości, rozkminiamy sobie świat przedstawiony xD, aż tu nagle dowiaduje się od jej mamy, że mała nie może oglądać Harrego, a parę dni pozniej mała oznajmia mi, że Harrego nie lubi Jezusek. I Harry opętuje ludzi......
Cóż... zabrakło mi słów w gardle.
#bekazkatoli #harrypotter #film #lol
Potem wszedłem na filmweb i faktycznie. Ilość lajków mówi sama za siebie XD
głupi ja
Pobierz dokutwyjendzy - Będąc u rodziny na święta oglądałem z bratanicą Harrego Pottera. Brat...
źródło: comment_1673473982OEJeBkuAS1tgnZcDpg38Zh.jpg
  • 3
magia jest jak najbardziej spoko, liberalizm magiczny, new age i wiek ryby powinien sie w koncu zakonczyc, popatrz na wystawy ksiegarn, abra kadabra bim salabim !
@juin: siec ogolnopolska Empik:

https://www.empik.com/szukaj/produkt?q=magia

Fraza: Magia
3099 produktów według trafność: największa

nie no postęp, ze głowa mała!!?

np.

Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

Księga białej magii. Potężne zaklęcia, amulety i talizmany, które przyniosą Ci miłość, pieniądze, zdrowie i ochron

Green Witch. Magia ziół, kwiatów, olejków eterycznych i innych darów matki natury

Magia tarota. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrobić
Księża mają mała wiedzę które filmy, gry są zagrożeniem a które nie. Oni też propagują swoją mała wiedzę na dorosłych i dzieci. Nie znam Harrego ale jeśli nie ma tam przemocy, przedstawia dobrych i złych i postacie nie są wynaturzone to można przymknąć oko na magię. Brutalne filmy są zagrożeniem albo filmy w których na zło odpowiada się złem jak Wednesday.