Wpis z mikrobloga

Czyli co? Jednak PiS oddał te Polskie leopardy na Ukrainę tak? Spoko. To co następne? Proponuję nasze domy też oddać, pokwaterowac wszystkich Ukraińców w naszych mieszkaniach i hotelach pięciogwiazdkowych, a nas wysłać, żebyśmy tam ginęli. Pewnie to jest mokry sen Jarozbawa.

Już mi się przestaje to wszystko podobać. Czym my będziemy się bronić, jeśli to nas zaatakują jak rozdamy wszystko?
#wojna #ukraina #rosja #ruskimir #bekazpisu
  • 77
@Ynfluencer:

Już mi się przestaje to wszystko podobać.


Przecież tobie się od początku nie podobała jakakolwiek pomoc Ukrainie więc nie udawaj że dopiero teraz cię zapiekło. I nie kłam że oddajemy wszystkie Leopardy bo mowa była o 14 sztukach.
@Ynfluencer: wole nie mieć leopardów niż mieć rosje obok, zobacz sam jak to dobrze mieć Ukraine obok która walczy z kacapami dlatego Ukraina jest dla nas bardzo ważna
wole by wojny nie toczyły sie w naszym kraju :)
@Ynfluencer: Najlepszy jest taki czlowiek jak Ty. Nie ma edukacji, nie zna sie, ale sieje swoje glupoty bo ma internet. Ty nawet nie wiesz, ze Polska nie moze przekazac Leopardow bez zgody Niemiec. A Niemcy nie przekaza nic bez zgody NATO.

Ale wiadomo, PIS xDDDDD
@Ynfluencer: sprawdź sobie ile amerykańskiego sprzętu przypłynęło do Holandii skąd trafi do Polski i Litwy rekompensuje oddanie tych staroci z nawiązką. Leopardy i tak byłyby obciążeniem dla logistyki naszych sił zbrojnych kiedy realizowane są dwa programy czołgowe wdrażania Abramsów i K2, za kilka lat będą kulą u nogi a Niemcy nie robiliby łatwo z serwisem po tym jak zrezygnowaliśmy z ich sprzętu. To jak najbardziej trafna decyzja, poza tym na razie
@RafDan: Jakby nie musieli mieć niczyjej zgody i nie byłoby to samobójstwo wyborcze to twoją matkę by przekazali. Nasz rząd tylko przebiera nogami, żeby oddać wszystko i nas tam wysłać.

Teraz chodzą po gabinecie i: "#!$%@?, #!$%@?, nóż tak chcielibyśmy tych Polaków wysłać na Ukrainę, ale #!$%@? nas potem nie wybiorą."